Vana Rosa-zástěna

3006
10.3.10 21:00

Vana Rosa-zástěna

Ahoj.
Určitě spousta z vás má doma vanu Rosa (140) od Ravaku. Nevím, ale jak to vyřešit se sprch.závěsem. Originál vanová stěna se mi od nich nelíbí, protože je jen částečná a dětem ani manželovi nevysvětlím, že určitým směrem stříkat vodu ze sprchy nesmí. :roll: Mám ráda sprch.závěsy, jenže tahle vana je do oblouku a ani rohové závěsové tyče se mi podle rozměrů na netu nezdají. Nevíte, jestli se někde dá udělat na přání ohnutá nerezová nebo pochromovaná tyč? Nebo máte jiný typ, jak to vyřešit? Děkujiii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3006
10.3.10 21:20

Tak jsem asi po celovečerním surfování našla, co potřebuju…levné to není, ale chytré… pružná kolejnička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
10.3.10 21:57

Máme Rosu, 170cm tuším, prostě tu největší a zástěnu plastovou. Skleněnou jsem nechtěla hlavně kvůli údržbě. Víceméně nikdy jsme neměli problém, že by voda vystříkla a to se dcery sprchujou samy, resp. samy si drží sprchu, i malá a tý je 2 a 1/4. Myslím, že se nemáš čeho obávat.

• Nahlásit
  • Citovat
989
11.3.10 18:45

Ahoj, měli jsme a měli jsme i skleněnou original zástěnu. Nikdy už nechci jiné řešení......bydlíme v novém ale máme zase vanu se skleněnou zástěnou. Rosa byla geniální - právě jak je do toho obloučku tak to chytlo všechny stříkance. A sklo se udržuje líp než plast - nemá žádné koncové lišty a podobné zachytávače vodního kamene. Neboj se a jdi do toho!!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
12.3.10 07:51

Já taky ještě doplním, že ted stavíme barák a taky jdeme znova do Rosy se zástěnou. Já tu skleněněou nechci kvůli kapkám a fakt nemám na to po každám spršení jí utírata a zaschlé kapky se mi vážně nelíbí. A s vodním kamenem a dalšíma usazeninama v lištách teda problém fakt nemáme.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama