barevne sladění

5648
5.3.10 17:31

barevne sladění

Hezky vecer!Ladeni naseho hnizdecka finisuje a mne zase nastal dalsi problem. Mame hotovou kuchyni - cela je v odstinu javor horsky (hodne svetle drevo),prac. deska do modra - spise tmave modra. V kuchyni bude jidelni stul s dr. zidlemi s modrym calounenim (zatim,nez bude na nove). Oblozky a dvere budou nejspis v barve buku stejne jako jidelni stul a zidle. Podlaha je podobna linu - tmave hneda. Prosim o radu,jak kuchyni s jidelnou vymalovat.Kuchyne je oddelena jen malou prickou (aby schovala lednicku) s obyvakem.Tudiz bych rada sladila i ten obyvak,kde bude take sedacka modro-zelena.Podlaha je vsude stejna.Poradite nekdo?Prosim!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1938
5.3.10 18:01

Ja bych se toho vubec nebala a vymalovala bych uplne jinou barvou. Obyvak chces malovat stejne jako kuchyn nebo to bude jine? Kamoska ma treba malbu modra a zluta a vypada to dobre. Zalezi jestli chces mistnost oteplit nebo ochladit. Modrou bych vyloucila, s bilou neslapnes vedle, ale osobne bych sla treba do te zlute nebo nejakeho ostinu oranzove..merunkova, pomerancova.. Pokud budou v obyvaku prvky zelene, pak bych sla asi do zlute at se to nemlati.. Ale urcite se toho neboj..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9043
5.3.10 18:04

Taky jsem ted resila podobne veci,jak vymalovat kuchyn a obyvak…ale kdyz pises,ze mas kuchyn do modra,tak ja bych vymalovala jakymkoliv osdstinem zlute a nebo mozna i merunkovou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5648
5.3.10 18:08
Pajule22 píše:
Taky jsem ted resila podobne veci,jak vymalovat kuchyn a obyvak…ale kdyz pises,ze mas kuchyn do modra,tak ja bych vymalovala jakymkoliv osdstinem zlute a nebo mozna i merunkovou

No ted v panelaku mame obyvak merunkovy. K te sedacce by se mi spis libila asi zluta,ale ani ta merunkova nevypada spatne.Myslela jsem si prave vymalovat ty 3 mistnosti treba zlute a odstinovat to,ale manzelovi se to nezda :cert: a neporadi! Myslela jsem - obyvak - nejsitejsi zluta,protoze je tam dost oken,pak kuchyni sv. zlutou,ale mam strach,aby tou zlutou nezanikla ta svetla kuchynska linka.

Prilozila jsem fotku.Je to pohled z obyvaku prave pres kuchyni do jidelny.V jidelne je zase okno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama