Mycí prostředek do myčky na nádobí?

danuska
5.3.10 14:56

čím mýt v myčce?

AHOJKY!PROSÍM O RADU,JAKÝ MÁTE OSVĚDČENÝ PROSTŘEDEK DO MYČKY.REKLAMÁM MOC NEVĚŘÍM.UVÍTÁM KAŽDOU VAŠI ZKUŠENOST.BUDU RÁDA,KDYŽ UVEDETE ZNAČKU,CENU.JSEM ZAČÁTEČNÍK :lol: .DÍKY.D*

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20093
5.3.10 15:00

Tablety do myčky z drogerie DM, značka DenktMit
Cenu z hlavy nevím. Myjí stejně jako ty, co jsem používala předtím (Somat, Calgonit) a cena je cca poloviční.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24838
5.3.10 15:02

Ahoj, tablety z DM stojí tuším 99Kč za 60ks. Mám vyzkoušené i tablety z Intersparu (Splendide) a Billy (Clever) a taky spokojenost :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1023
5.3.10 15:03

ahojky,užívám už dlouho prášek SAELA-CLEAR,je ekologický,dávám ho na plnou myčku 20ml.
Neprodává se ale v supermarketech,jen v kamenném obchodě(tam ho kupuji) nebo na netu.
http://www.saela.cz/

užívám od nich celou řadu i do pračky a vysavače vůni.
ještě mi vyhovuje Somat prášek,s tabletami zkušenost nemám :nevim: :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3407
5.3.10 15:08

Ahoj, do myčky jsem zkoušela kdeco od nejdražších po nejlevnější, nejvíc mi vyhovuje Somat perfekt gel a mívají ho v akcích.Ted jsme ho sehnali za 99kč flašku při koupí 3ks.Flaška mi vydrží 2měsíce zhruba a myji jednou denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17225
5.3.10 15:09

Používám tablety z DM DenkMit - kromě krásné ceny se v ničem neliší od dražších značek. Ba naopak, si myslím, že vyleští lépe :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
5.3.10 15:12

rok pouzivam somat perfect gel a super..jsem velmi spokojena,v akci maji 2z750ml za 199kc.
samozrejme sul i lestidlo musis davat i tak,i kdyz budes mit tablety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20509
5.3.10 15:12

Přidávám se k tabletám z DM DenkMit!!! :palec:
Používala jsem Calgonit, a je zbytečně drahý a tablety z DM jsou snad ještě lepší!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17085
5.3.10 15:16

jee tak to teď taky řeším, zkoušela jsem calgonit, somat a oboje nic moc tak asi prubnu tu DM, vůbec mě to nenapadlo že by mohly mít i svoje tablety do myčky :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20093
5.3.10 15:20
Taminka píše:samozrejme sul i lestidlo musis davat i tak,i kdyz budes mit tablety.

Pokud jsou to takové ty XXv1 tak leštidlo nemusíš, je to na nich přímo napsáno a já ho nedávám a nádobí se leskne jak psí *** :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12300
5.3.10 15:25

Ahojda přidávám se s chválou na Somat gel. Často se mi stávalo že tablety v myčce zůstávali a opatlalo se mi tím jen nádobí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.10 15:57

Ja pouzivam z Lidla W5, je to prasek, tak ho dam kolik potrebuju a naprosta spokojenost. Stoji 99,– za 2 kg. Jeste maji tablety a ty jsou taky v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
5.3.10 16:00

Ahoj u výrobků do myčky záleží co chceš at splňují, no já chci používat ekologické prostředky a tak používám sice na první pohled dražší mytí,ale díky malému dávkování to zase vyjde levněji než jiné. záleží na kvalitě vody a myčky, máme nejtvrdší vodu a tohle mytí se mi skutečně osvědčilo viz obrázek.
Vystačí na 40 mycích cyklů silně
znečištěného nádobí ceny 218kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2663
5.3.10 17:31

Tak já raději používám mycí prostředek Calgonit než tablety. Pokud mám totiž program na teblety tak je mytí tak caa o 22 minut delší a to je zbytečné.
Mě to myje dobře ,ale je třeba čas od času použít odstra'novač mastnoty a pravidelně čistit filtry.Jen co dodělám zásoby budu kupovat ten v lidlu W5 kupuji i sůl a 2kg jsou za pusu.W5 dopadlo dobře i ve spotřebitelském testu nedaří se mi ho na netu najít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
5.3.10 18:25

Používám tablety Calgonit, Somat se mi neosvědčil - byly nedostatky. Ale klidně kombinuji se značkou Domol - to je z Rosmanna jejich levná značka a myjí perfektně. Chce to vyzkouše, záleží i na myčce. Opravdu levnější prostředky neznamená horší..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama