Dvojice masek na karneval - holčičky

547
20.1.13 11:28

Dvojice masek na karneval - holčičky

Holky,
mám doma dvě holčičky (5let a 2roky) a potřebuji jim vymyslet nějaké masky na karneval, tak aby mohly tvořit dvojici. Princezen a víl je všude hodně, tak bych chtěla něco jiného, ale nic mě nenapadá :nevim: Poraďte, prosím :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26
20.1.13 11:32

A co třeba čertice nebo kočičky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3380
20.1.13 11:40

Videla jsem sestricky co byly za Kremilka a VochomurkuNeresila bych jestli je to holcici ci klucici od toho je to karneval ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Billi
20.1.13 11:42

Mě napadají: Šmoulové, indiánky, Křemílek a Vochomůrka.
Viděla jsem holčičky jako orientální tanečnice, zdravotní sestřičky.

  • Citovat
  • Upravit
2282
20.1.13 11:44

Berusky, broucci, kralici, Pat a Mat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14856
20.1.13 11:49

Me hned napadl Kremilek a Vochomurka, nebo treba Daisy a Minnie.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2566
20.1.13 11:50

Jé u nás byly na karnevalu přib. stejně staré holčičky jako Tvoje za sluníčko a hvězdičku.
Mě se to moc líbilo, kostýmy stejné jen v jiných barvách (bílo stříbrné a žluto zlaté).
A myslím, že ani nebyly moc náročné na finance a výrobu- kolem obličejíčku měly holky vystřižené kolo se špičkami jako slunce- nabarvené + třpytky a na sobě asi prostěradlo v odpovídajících barvách, střihnuté do A s cípy a zase v barvě, pod tím punčocháčky.
Bylo to moc pěkné. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
547
20.1.13 11:50

Holky, moc děkuju! To je rychlost :) Ráda bych, aby se jejich masky nějak doplňovaly, než aby byly stejné :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
547
20.1.13 11:54

Křemílek a Vochomůrka by byli fajn, starší je hubená a malá má bříško :lol: jenže zato jdou už známí, tak nechceme být stejní. To sluníčko a hvězdička jsou originální, a to bych chtěla…jen si to bohužel neumím takhle představit :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3686
20.1.13 12:08

Já byla s mladším bráchou před XXX lety za Boba a Bobka - bílé tepláky, bílý rolák, bílé boty, na ruky nám babička spíchla takové ty rukavičky jak nosí kojenci aby se nepoškrábaly a nejnáročnější asi bylo ušití zavazovací čepice s ušima. Babička byla na toto šikovná, ale věřím, že to jde udělat i jednodušeji. No a tužkou na oči nám mamka namalovala na obličej šňupec a fousky… :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
20.1.13 13:01

Mickey a Minnie to jsou u nás nejoblíbenější postavičky ;) (ne jen dětí :mrgreen: )
Pat a Mat
Včelka Mája a Vilík
Princezna a princ
Piráti atd…
Ještě víly jsou hezké, moje dcera šla naposled na karneval ve školce za vílu.
Pro inspiraci dám fotky na chvilku jaké měli masky ;)
Mi osobně se nejvíc líbí ty myšky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2566
20.1.13 13:10

@evca82 Hele, ono to asi moc těžké nebylo, škoda, že jsem si je nevyfotila, fakt byly moc pěkné.
Jak to co nejlépe popsat? Kolem obličejíčku měly ze čtvrtky vystřižené kolo- jako to sluníčko/hvězdičku, to bylo z obou stran nabarvené a otřpytkované. No a oblečené byly v,,šatičkách" z prostěradla střižených do áčka a dole byl lem cípatý. Šatičky byly stejně barevné jako ty obličejíky a dozdobené různými třpytkami a lesklými hvězdičkami. Na nožičkách měly holky myslím bílé punčocháče. Lépe to bohužel popsat neumím. :roll:
:mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1438
20.1.13 14:04

Já kdysi dááávno, když ještě holky byly ochotné chodit za dvojmasky, je měla jako Den a Noc. Nebo byly za pandí rodinku (ale to tedy byly pandy obě, plus měly pandy plyšové). Nebo všichni společně jsme byli za kytičku s motýlky a housenkou. Jak tak koukám do starých fotek, tak tam mám koně s indiánem nebo kovboje s medvědem.

Ale teda je fakt, že já se s maskama nikdy moc nepárám, dokud byly malé, tak jsem jim před karnevalem vždycky prolezla skříňku s oblečením, co se může vyhodit a to použila, co jsou starší, nafasují krepáky a snaží se samy :mrgreen: Fakt, největší inspirací pro mne byl vžycky pohled do skříně, kolikrát jsem tam šla s tím, že chci oblečení na něco, ale při prohrabování jsem vymyslela něco jiného…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat