Samotvrdnoucí hmota - čím barvit?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
samotvrdnoucí hmota-čim barvit?
Zdravím, s holkama máme pár věcí vyrobených ze samotvrdnoucí hmoty (je bílá, už nevím jak se jmenuje-taková ta obyč) a řeším čím ty věci namalovat. zkoušely jsme fixy ale figurky to hned vpijí takže fixy zničený a neni to an tom skoro vidět, temperama to taky nejder nic moc a navíc to pak špiní-i po tom co jsme to 2× přestříkala lakem. máte někdo zkušenost? jaký barvičky byste mi doporučili?
a ještě jeden dotaz-tip na barvy na keramiku, který přežijou myčku a dá se z toho jíst? (holyk by si chtěly namalovat talířky)
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Ahoj, mám úplně stejné dotazy ![]()
Jaké použít barvy? Případně jestli to může být akryl? Musí se na to pak dávat nějaká glazura? Lze jí vypálit doma? Může to pak být používané jako nádobí a vydrží to venku?
Děkuji ![]()
J.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Oživuji! Chtěli bychom s dětmi použít na samotvrdnoucí hmotu nějaké třpytky. Výrobky máme hotové, tak jak provést? Nějaké lepidlo smíchat s třpytkami?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Salorka píše:
Oživuji! Chtěli bychom s dětmi použít na samotvrdnoucí hmotu nějaké třpytky. Výrobky máme hotové, tak jak provést? Nějaké lepidlo smíchat s třpytkami?
Prodává se přímo lepidlo s glitry. Jsou v různých barvách, v sadě nebo jednotlivé tubičky. Jenom dlouho trvá, než to zaschne. Seženeš v papírnictví nebo výtvarných potřebách.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit