Ekzém u 18měsíčního dítěte

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15.1.22 20:18

Ekzém u 18 měsíčního ditete

Dneska se nám objevila vyrážka či ekzém? 🤔 nevíte co nebo z čeho to může být?
Nikdy jsme nic takového neměli - prací prášek ani aviváž jsem nezměnila, strava je stejná…
Napadlo mě, zda by to mohla být alergická reakce na kočku - máme ji doma cca 3 týdny a nevím kdy takové alergické příznaky nastupuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2852
15.1.22 20:46
@Terezkapupi píše:
Dneska se nám objevila vyrážka či ekzém? 🤔 nevíte co nebo z čeho to může být?
Nikdy jsme nic takového neměli - prací prášek ani aviváž jsem nezměnila, strava je stejná…
Napadlo mě, zda by to mohla být alergická reakce na kočku - máme ji doma cca 3 týdny a nevím kdy takové alergické příznaky nastupuji

Alergická reakce na cokoliv se nemusí objevit hned na začátku např. používání pracího prášku nebo na začátku nějaké stravy, ale klidně i několik týdnu, měsíců nebo i roku po..
Takže to může být klidně alergická reakce na prášek, na jídlo, na kočku.
Když je to teprve dnes tak bych to neřešila příp. jen s něčím namazala. Kdyby to bylo delší dobu je fajn navštívit alergologii/imunologii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
15.1.22 21:24

Dcera 18m má úplně stejný ekzém, ted asi týden, stejně jako Ty jsme nezměnily nic. Byly jsmes tím udr, řekla mi, že v tomhle věku to bývá časté a dala nám vyráběnou mastičku, která obsahuje locoid+clotrimazol+ještě něco a k tomu tělové mléko excipial, obje mažeme jednou denně asi dní a řela bychm, že je to určitě lepší :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.1.22 21:56

@smajlik345 aha děkuji.. Vidíte, to jsem třeba vůbec nevěděla :)
Já na to mazla sudocream :)
V pondělí chci zajít k dr :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.1.22 21:58

@jezurka7 a co se za tím skrývá Vám neřekla?
Něco to přece muselo způsobit 🤔 Štěstí že to syn neskrabe a nevšímá si toho :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
6.2.22 16:21

Zdravím, zkoušela jste probio sirupy? Věnuji se tomu a jsou úžasné výsledky, vím co to obnáší, sestry děti také měly atop. ekzém. Jedná se o probiotické sirupy. Základ dobré imunity vychází od střev, pokud máte špatný mikrobiom střevní, tak proto jsou tyto problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat