Léčba Granuloma Annulare

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
6.1.22 00:32

Léčba Granuloma Annulare

Zdravím máte někdo zkušenosti s léčbou této nemoci. Nemoc byla u mě diagnostikována před 3 lety. Léčba tekutým dusíkem, fototerapii, kortikoidy nic nepomohlo. Před 14 dny předepsány antimalarika. Současně jsem musela vysadit. Přišlo zvracení, průjem a nakonec mi zežloutlo bělmo. Odebrány testy na játra a čekám na výsledky. Nevím si rady, nikdo vám nepomůže jsem zoufalá. 🙉 🙉 🙉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.1.22 00:58

Mám zkušenost. Kožní dr mi odebrala vzorky kůže, nechala někde diagnostikovat. Pak sdělila diagnozu s tím, že se neví, proč se to objevuje, neví se, jak to léčit a že to může časem zmizet, ale neví se, kdy :mrgreen:. Žádnou léčbou jsem neprošla. Měla jsem období, kdy jsem vypadala jako leopard. Ale je fakt, že to zmizelo, pak se to občas objevilo a zase zmizelo, teď je už delší dobu klid. Mám pocit, že to nějakým způsobem může souviset s jídlem (v mém případě bych tipla větší množství mléka, které normálně moc nepiju) nebo stresem.

Když mi dr tehdy řekla, že na to nic není, byla jsem docela namíchnutá, že se nesnaží :), ale myslím bylo fakt nejlepší, že se do toho nešťouralo :). Občas jsem brala něco na imunitu, myslím nějaký beta glukan, nijak pravidelně, jsem na braní čehokoliv lempl, a taky homeo tuším na imunitu a zklidnění psychiky, a dělala obyčejnou drožďovou polévku, po které jsem se tou dobou mohla utlouct (vitamin B). Nevím, nakolik ti moje zkušenost může pomoci, jestli to nemá každý trochu jinak, moc ti přeji uzdravení :srdce:.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat