Mast uriage na suchou červenou kůži zkušenost ?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.12.21 10:51

Mast uriage na suchou červenou kůži zkušenost ?

Ahoj chci se zeptat už nějakou dobu má můj maly 3 měsíční chlapeček suchou červenou tvar zezacatku to měl lepší a horší teď se mi to nějak nelepší a mamto furt stejně horší… už sme vyzkoušeli tisíc masti i na předpis dr rikala ať zatím nevyrazuju mléčné výrobky ať ještě počkám no včera jsme zakoupili v lékárně mast je tam psané ráno nebo večer ale to je malo potřeboval by to promazavali nejlépe každou hodinu myslíte ze ty masti mužů střídat ze během dne mu mužů dat třeba dvě mam od dr ještě namichanou Leniens tak zda mužů mazat i tuhle? Nebo ne dekuji za radu a jaké mate zkušenosti vůbec stouhle uriage jinak maly si to neustále i skrabe svedi ho to… :/

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
31.12.21 10:54

Tady fotka.

• Citovat
  • Nahlásit
1936
31.12.21 10:58

Na prd. Mam doma dve tyhle. Drahy a k prdu. Zkuste ten Infadolan, uz jsem vam to psala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1936
31.12.21 10:59

A rozhodne nemichat vic masti pres den. 8) Se pak budou pretloukat a nebude ucinkovat nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 10:59

@Konys no přítel koupil pravé tuhle :,( tak sem si rikala ze zkusím no ale taky si myslím ze na nic

• Citovat
  • Nahlásit
1936
31.12.21 11:00

Vyhozeny penize. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 11:04

@Konys půjdu do lékárny sama a koupím přímo tuhle teda 🙏psala jste ze mohu víckrát přes den mazat ze ano ten infadolan?

• Citovat
  • Nahlásit
2764
31.12.21 11:26

Já někde slyšela, že Uriage je taková parodie na kvalitu. Že si hrají na dobrou francouzskou značku, ale ve Francii je to největší shit. U nás ji prodává co vím akorát Max a má kolem toho reklamu jako blázen.. nicméně se to nedá moc srovnat třeba s Vichy nebo La Roche Posay. A ještě je to drahý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1936
31.12.21 11:56
@Petula306 píše:
Já někde slyšela, že Uriage je taková parodie na kvalitu. Že si hrají na dobrou francouzskou značku, ale ve Francii je to největší shit. U nás ji prodává co vím akorát Max a má kolem toho reklamu jako blázen.. nicméně se to nedá moc srovnat třeba s Vichy nebo La Roche Posay. A ještě je to drahý.

To mi rikala i kozni. A taky ze to Uriage ja asi nejaka interni znacka Dr. Max a ze maj v popisu prace to hodne nabizet…
Ja mam doma dve tuby, celkem za asi 800 a proste k ho*nu… rikala dr, ze nejlepsi na promazani jsou ciste tuky… to co ma uplne nejmensi slozeni. Moje mala jak taky mela suche tvare, rikala mazat klidne i jen jelenim lojem-tim uplne klasickym ve velke tube, nebo kokosak, bambucke maslo, ten Infadolan…atd. A vse to jsou oproti tem Uriage korunove polozky, ale vyzkousene a zabiraj! Me stve jen to, ze jsem s malou nesla na kozni driv, a chodila hazet penize do lekarny, v podstate jak do kose. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9336
31.12.21 12:06

Uriage mazu detem na atopak a za me dobry…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25790
31.12.21 13:14

U starší dcerky to na suchý tváře pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2658
31.12.21 13:44

Ahoj, tohle není moc dobré, spíše to vysušuje. Pro dceru jsem vyzkoušela opravdu vše, přes nutné kortikoidy až po různé mastě na předpisy, bez předpisů, až jsem zakotvila u Avene relipidačního balzamu, Dcera má od narození atopii a mela příšernou, ale po tomto balzamu má krásnou kůži, ale musí používat fakt pravidelně a dlouhodobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
31.12.21 20:42

Uriage bych spíš nedoporučila. Zkusila bych něco s Cica složkou buď od La Roche-Posay (jediná nekorejská značka, co jako atopik používám a snesu) nebo Avene. Na vyloženě suchá místa si mažu Squalanový olej, ale jak je to vhodné pro miminko, to netuším…

Jinak sdělila vám lékařka, co to vlastně je? Bezdůvodně to tam asi nemá. Nespinká třeba na té tvářičce? Nebo netře si ji často o něco? Už jsem viděla, že zarudnutí a suchost způsobovalo bavlněné ložní prádlo. Prostě nebylo dost jemné vzhledem k citlivosti pleti a navíc je savé. V takovém případě je vhodné třeba hedvábí, jelikož na rozdíl od bavlny nesaje a tudíž „nekrade“ vlhkost z pokožky, navíc je velmi jemné… Proto vám třeba ani dobrý kadeřník nedoporučí bavlněné povlaky na polštáře - protože vysávají vlhkost z vlasů. To je ten důvod, proč si člověk jde lehnout s krásnými lesklými vlasy a ráno se probudí se suchým roštím alá Hermiona…

Úplně si nemyslím, že by za to mohly mléčné výrobky. To by něco takového měl i jinde, ne jen na jednom místě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2093
31.12.21 20:59

My uriage taky používali - ukecali mě v lékárne a koupila jsem drahou, že pomůže. Je mi líto, ale mému prcku taky nepomohla :(. Navyše dělá takovou hnusnou kluzkou vrstvu na kůži. Kromě toho atodermu intensive baume, co jsem psala, ještě byla fajn mast na rany belobalza krém - a je mnohem levnější. Ať je prcku brzy líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2093
31.12.21 21:02

@DeeDee.518 to není pravda. Klidně to může být i z mléčných výrobků. Můj malý to měl takhle dost dlouho jenom na tvářičce. Abkm může mít různé projevy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat