Elastický potah na sedačku

19.3.21 12:17

Elasticky potah na sedacku

Ahoj, premyslim nad koupi nejakeho elastickeho potahu na 3 mistnou sedacku, ale nechci za to dat majlant jako jsou treba ty potahy od decodoma. Mate dobrou zkusenost s jinou firmou ohledne techto potahu? Predem moc dekuji za odpovedi :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32256
19.3.21 12:40

Jdu se zaháčkovat, taky by mě to zajímalo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4521
19.3.21 12:45

Mamka si ho objednala, nejdřív velké nadšení, po pár měsících už míň a po roce a pár vypráních z toho byl hnusný hadr takže letěly do popelnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.3.21 13:09

@LenkaN26 myslite ten od Decodoma? Nebo od nejake jine firmy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4521
19.3.21 18:00
@Fishbone10 píše:
@LenkaN26 myslite ten od Decodoma? Nebo od nejake jine firmy?

Ano, ten Decodoma. Mně osobně se to navíc vůbec nelíbilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.3.21 18:22

@LenkaN26 tak u nas ho ma tchyne a me se to teda libi, ale prave me zajimalo jestli se da poridit i nejaky jiny za lepsi cenu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7762
20.3.21 01:23

Tchyně má od Happy Koala, asi půl roku a zatím je víceméně spokojená. Nevypadá to úplně špatně, i když tak dokonale jako na propagačních fotkách to nesedí, sem tam se to shrne, i když používají ty upevňovací válečky. Mají Lkovou sedačku, možná na dvoj- a trojsedáku by to drželo líp (na tu Lkovou musíš natáhnout dva potahy, jestli jsem to pochopila správně, tak Lkový potah v kuse nevyrábějí).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.3.21 08:42

@Michelle_M je tak to jsem rada, ze ma nekdo i jinou zkusenost nez jen s decodoma :D :D na tyhle stranky jsem taky prave koukala, tak dekuju za info ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat