Elektrický mlýnek na sůl i pepř

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ivaaneb
Kecalka 249 příspěvků 20.10.14 17:29
Elektrický mlýnek na sůl i pepř

Ahoj všem,
chtěla jsem se zeptat, zda někdo z Vás nemá náhodou zkušenost s elektrickým mlýnkem na sůl i pepř v jednom? Nenašla jsem nikde žádnou recenzi.
http://www.eva.cz/…tricky-bily/
Nemusíte mít zkušenost přímo s tímto výrobkem, ale jaký je váš názor na elektrické mlýnky na koření?
Děkuji všem

Reakce:
M2015
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 20.10.14 17:47

@ivaaneb ndo ted spokojenost a tenhle se mi taky libitak asi objednam:-)

renat2
Ukecaná baba ;) 1969 příspěvků 20.10.14 17:59

@ivaaneb mám jiné, ale max spokojenost kupovala jsem pak několik i do rodiny jako dárky a všichni si chválí.

Fjodorka
Extra třída :D 11328 příspěvků 20.10.14 18:26

Je to pěkné, také jsem nad tím uvažovala… Ale šest tužkových baterií?? Není to nějaký překlep? 8o Nenapadá mě nic tak malého, co by muselo být poháněno tolika bateriemi…

ivaaneb
Kecalka 249 příspěvků 20.10.14 18:30

@renat2 A můžeš mi prosím napsat odkaz jaký mlýnek máš, prosím? Děkuji

ivaaneb
Kecalka 249 příspěvků 20.10.14 18:31

@Fjodorka Taky se mi to zdá moc, ale mají to tak napsané i na jiných stránkách :nevim:

Alena Chal.
Nováček 2 příspěvky 16.03.15 21:58

Ahoj, Ivo, také sháním elektrický mlýnek na pepř a sůl. Bude to dárek pro taťku, už jsem mu jeden koupila, ale nevydržel dlouho a nechci se napálit znovu. Mohla bys mi prosím napsat, jakou jsi zvolila značku a zda jsi s mlýnkem spokojená? Mele dobře, vydrží baterie (taťka hodně solí i pepří), dá se vymýt, apod.? A jakou značku kupovala „renat2“? Předem moc děkuju Alena

ivaaneb
Kecalka 249 příspěvků 16.03.15 22:18

@Alena Chal.
Ahoj, mlýnky jsem kupovala jako dárek, takže s tím osobní zkušenost nemám. Dávala jsem mlýnky ségře a bráchovi. Bráchy jsem se neptala, zeptám se a dám vědět. Ségra říkala, že to mele pomalu, ale zkoušela jsem to a zdá se mi, že to solí, pepří normálně. Je fajn a přirozenější, když má tlačítka z boku a ne z vrchu, jako ostatní. Jak dlouho vydrží baterky Ti bohužel nepovím. Zeptám se toho brášky a napíšu Ti, co on na to. Ale jsou i dražší mlýnky, tak nevím, jestli od jiné značky budou kvalitnější.

ivaaneb
Kecalka 249 příspěvků 16.03.15 22:19
tynacermak
Povídálka 13 příspěvků 18.03.15 15:31

Elektrický mlýnek bych nedoporučovala vůbec, mám s tímto produktem špatné zkušenosti. Nejlepší jsou klasické freshové mlýnky, které jdou doplňovat :)

PetraJ
Kelišová 6863 příspěvků 18.03.15 16:23

Špatná zkušenost u elektrickýho mlýnku? To by mě zajímalo, jaká. :lol: Prostě zmáčkneš a sype se to. Mám přesně tenhle od vánoc a dobrý, používám ho furt.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >