Endometrióza v pupku?

Anonymní
9.3.20 15:09

Endometrióza v pupku?

Zdravím holky.
Mám takový dotaz. Již od včerejška me boli na jedne straně kousicek u pupíku- dalo by se rict ze v pupíku, jakoby ten sval. Nevím čím to může být, a protože jsem si včera přečetla něco o bolesti u pupíku a byla k tomu vetsinou psána ENDOMETRIÓZA, a tohle jsem jeste nemela, tak nevím jak to bolí, někde psali že je to spíš bolestivá menstruace ale bolestivou jí vubec nemívám. Tohle je poprve co me to u pupíku bolí. Mám nyní menstruaci a právě proto se bojím že by to mohla byla ta endometrióza. Urcite si zajdu na gyndu, ale vaše zkušenosti by mě také udělali chytřejší. Díky ha odpovědi :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11848
9.3.20 15:14

Jednorazova bolest muze byt naprosto z cehokoliv, klidne i zarazeny prd, natazeny sval, skriply nerv… :nevim: Dr Google rad prehani…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1007
9.3.20 15:22

Tak to opravdu může být cokoliv :nevim:
Pokud budou bolesti přetrvávat, tak je určitě vhodná návštěva lékaře.
A endometrióza se diagnostikuje při laparoskopické operaci. Není vidět na utz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12084
9.3.20 15:25

A když budeš ještě chvíli hledat na internetu, co ti je, tak zjistš, že to je rakovina.

Pokud by to bylo bolestivé v přpadě, že si ten pupík pokusíš vyčistit třeba vatovým tamponkem, tak to bude nejspíš nějaké mykoza a chceš to mazat něčím antimykotickým a po koupeli či sprchování pupík důkladně vysušit,

Při přetrvávajících bolestech jdi k lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
2.4.20 10:57

Zdravím, endometriózu může lékař najít na ultrazvuku, ale musí být šikovný. A to bys jí podle mě měla trochu rozsáhlejší, aby už byla na ultrazvuku znatelná. Já jsem dlouho chodila k jedné paní doktorce u nás na jihu Čech a vždy jsem měla nějaký problémy, že bylo znatelný že tam nějaká hormonální nerovnováha je. Ale paní doktorce se to asi nechtělo řešit. Až když už jsem to měla hodně rozjetý a břicho mě bolelo skoro v kuse (do toho neustále hormonální špinění), jsem se rozhodla navštívit gynekologa v Praze. A ten hned věděl o co se jedná. Začala jsem užívat opět antikoncepci a stav se celkem zlepšil, ale až téměř po roce. Teď mám antikoncepci opět vysazenou, jelikož jsme se s přítelem začali snažit o mimčo :) ovšem zase se stav pomalu zhoršuje. Začala jsem se tedy léčit bylinkami, tak uvidíme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama