Equa bank

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kapřík90
Závislačka 3108 příspěvků 24.10.12 08:09
Equa bank

Zdravím máte někdo zkušenosti s touhle bankou? Uvažujem o ní s mužem, muž je v odborech je vše zdarma… máme oba účty u GE a platíme každý měsíc 129,– to pak naskakuje jak blázen :( kdo má tuhle banku? :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineDenisa56
Kelišová 6739 příspěvků 24.10.12 08:27

@Kapřík90 před rokem jsem v téhle bance dělala na zákaznické infolince. Účet je tam vedený zdarma, když ti na něj pravidelně přijde každý měsíc alespoň 15 000. Jinak je měsíční polatek tuším 150 měsíčně, jestli to za ten rok nezměnili. Platební kartu máš zdarma a před rokem z ní byly výběry z jakéhokoli bankomatu kdekoli v EU za 9 Kč, teď jsem četla, že jsou ty výběry dokonce snad taky zdarma. Převod a trvalých příkazů atd. ze stávajícího účtu ti ti zajistí, nebudeš s tím mít žádné běhání. V každém případě bych ti doporučila sepsat si všechny otázky a zavolat na jejich infolinku, tam ti na vše odpoví.

Vertiline
Závislačka 4246 příspěvků 24.10.12 08:50

Ahoj, tak já tuhle banku využívám druhý měsíc a jsem spokojená. Otevřela jsem si účet online, poté mi kurýr přivezl domů smlouvu, ofotil si občanku a za dvě hodiny byl účet otevřenej. Udělali změnu, stačí, když ti tam bude chodit minimálně 10 000 kč měsíčně a vedení účtu je zdarma. A výběry ze všech bankomatů jsou zdarma.

Vendulca
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 24.10.12 09:15

Ahoj, taky uvažuji že tam přejdu. Manžel už má účet otevřenej, bylo to rychlý, kurýr přijel k nám domů a vše se vyřídilo rychle.

Kapřík90
Závislačka 3108 příspěvků 24.10.12 09:17

A musíte být v nějákém odborovém svazu mojemu muži bylo řečeno že ano muž je ale já nejsem tak nevím jestli by jsem mohla mít i svůj účet :think: :) díky zatím

Vendulca
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 24.10.12 09:19

My jsme s manželem oba, ale myslím že nemusíš být, jsou tam jen nějaké výhody pro členy odborů.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.12 09:28

Pouzivam rovnez tuto banku jako hlavni, cca od dubna, presla jsem z CSOB kde jsem platila za kazdy prd :cert: a zatim s Equa velka spokojenost, nestoji mne to nic ani obycejna platebni karta, internetove bankovnictvi je prehledne a jednoduche, lehko se da zridit i sporici ucet kde byl dokonce i slusny urok..zatim velka spokojenost!! v odborech nejsem..zdarma mam vedeni uctu bud kdyz mate v eque 100tis nebo 10tis vam tam pravidelne chodi…

Honza1962
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.12 14:48
equa

Nevím, jsem u Komerčky dvacet let a teď mně volali od této banky a nabídly výhody, tak fakt nevím. :,( :,( :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 02:24

Má někdo porovnání s komerčkou???

Kubrt-K1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.13 14:36
Výpověď

Zdravim.
Jenom info. U Equi bank jsem si založil účet 8/2012 s tím že ho budu využívat. Poslal jsem si na tentu účet každý měsíc nějakou tu korunu a najednou v 2/2013 mi bylo sděleno že banka se mnou vypovídá smlouvu.Po dotazu proč:prý má na to nárok bez udání důvodu. Nebyl jsem nikdy v mínusu tudíž jsem nechápal z jakého důvodu. Asi již má klientů dostatek tak dělá pravděpodobně selekci podle obratu. Já tuto banku nedoporučuji. :pocitac: :cert: :cert: :cert:

Ivan PPZ
Kelišová 5835 příspěvků 05.02.13 15:51

Pekny prispevek, ale tezko banka sama od sebe odstrihava klienty, co tam maji „malo“. At penez, nebo pohybu.
Takze problem bude jinde. A to my tady tezko zjistime.

Kubrt-K1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.13 16:00
výpověď

Ptal jsem se kde je problém. Nikdo mi nebyl schopen odpověď. Pouze se odvolávaly na všeobecné podmínky s tím, že si banka může bez udání důvodu dát klientovi výpověď. Já byl s touto bankou spokojen, ale s tímto jednáním jsem se ještě nesetkal. Každopádně já si nejsem vědom nějakého porušení. Dvakrát jsem banku telefonicky kontaktoval v čem je problém. Banka (operátorka) se odvolávala na porušení všeobecných podmínek. :evil: Již to neřeším. :mavam: Přecházím k Fio bance. :potlesk:

Ivan PPZ
Kelišová 5835 příspěvků 05.02.13 16:02

FIO schvaluji, ale jinak je to cele divne.

Kubrt-K1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.13 16:06
výpověď

Taky mě to mrzí :(,ale když to banka nechce řešit a může si dovolit takhle jednat a ztrácet řekl bych dobrého klienta :think: (roční obrat cca.450 000kč)není jiné řešení.

maddyca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.13 20:01

Chtela jsem zmenit adresu trvaleho bydliste a pry to jde jen na pobocce. Vzhledem k tomu, ze to mam na nejblizsi pobocku 150 km, tak se mi tam teda cestovat nechce. Takze jsem v pasti, oni to jinak resit neumoznuji /napr. zaslanim overene kopie obcanky/ a mne se kvuli takovehle banalite pres pulku republiky cestovat nechce. Vzhledem k tomu, ze tam mam docela dost penez, tak bych ocekavala trochu vetsi vstricnost…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama