Escapelle 5 hodin po

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.18 23:09
Escapelle 5 hodin po

Ahoj, máte s tím někdo zkušenost? Celý svůj sexuální život stojí na kondomech, nikdy se nestala žádná nehoda…až teď, po x letech se to stalo poprvé, prasknul nám kondom. A to se dušuju, že než šel partner na věc, nezahlédla jsem byť jen stopu po nějaké dirce. Do pěti hodin „po“ jsem užila tabletku Escapelle…což je dost brzy. S přítelem jsme velice krátce, řekněme od léta, je to moc hodný a fajn kluk, ale řekněte, kdo byste zakládal rodinu takto brzo (i když vím, že by mě v tom nenechal)? Jsem docela nervozní a už se jen třesu, až přejde aspoň 14 dní, a bych mohla zkusit první těhotenský test. Jenže teď po devíti dnech, mě začala pobolívat prsa, jsou citlivá a při zmáčknutí bolí. Je možné, že tabletka nezabrala? Nicméně to by musel být ten plod terminátor, aby tu nálož hormonů přežil…jaká je možnost těhotenství?

Reakce:
Afrikana
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 22.10.18 23:26

Jako moznost tam je, ale spis si myslim, ze budes mit menstruaci. Prece jen, jak rikas, je to naloz hormonu, takze ti to spis zmatlo telo.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 23.10.18 07:05

To co popisujes jsou i nez. ucinky toho leku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >