Vypuzení tělíska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:48
Vypuzení tělíska

Zdravím, chci se zeptat, zažila některá z vás situaci, kdy tělo tělísko nepřijalo? Jak to probíhalo? Nechala jsem si na začátku měsíce zavest nehormonální tělísko a teď v úterý jsem začala silně krvácet. Nejsem si ale jistá, zda je to krvácení kvůli tělísku nebo je to jen silná menstruace, která ale přišla o 2 týdny dřív. :nevim:

Reakce:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1113 příspěvků 18.10.18 11:26

Ahoj, také jsem krátce po zavedení silně krvácela.Myslela jsem že je to první ms (po porodu) ale doktor říkal že to bylo zkrz tělísko..Nevim jestli to souviselo ale nikdy mi pořádně nesedlo, ms byli dlouhe a silné.Měla jsem takè nehormon.

Renitko
Ukecaná baba ;) 2074 příspěvků 18.10.18 11:27

Mám také tělísko nehormonální ted to bude 3 ms s ním a první byla taky hrozná silná a přišla po 14 dnech od zavedení takže ono trvá tak ty 2-3 měsíce než se to srovná. Takže byh to klidně brala jako ms v klidu:)

Mayda93
Povídálka 13 příspěvků 18.10.18 11:33
@Oplatečka píše:
Ahoj, také jsem krátce po zavedení silně krvácela.Myslela jsem že je to první ms (po porodu) ale doktor říkal že to bylo zkrz tělísko..Nevim jestli to souviselo ale nikdy mi pořádně nesedlo, ms byli dlouhe a silné.Měla jsem takè nehormon.
@Renitko píše:
Mám také tělísko nehormonální ted to bude 3 ms s ním a první byla taky hrozná silná a přišla po 14 dnech od zavedení takže ono trvá tak ty 2-3 měsíce než se to srovná. Takže byh to klidně brala jako ms v klidu:)

Děkuji, trochu mě to uklidnilo. Samozřejmě vím, že menstruace bude silná, spíš mě zarazilo, že už je to třetí den pořád stejné, chvilku to vypadá, že se to lepší a pak to opět začne…Tak snad je to opravud jenom menstruace:)

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1113 příspěvků 18.10.18 11:36
@Mayda93 píše:
Děkuji, trochu mě to uklidnilo. Samozřejmě vím, že menstruace bude silná, spíš mě zarazilo, že už je to třetí den pořád stejné, chvilku to vypadá, že se to lepší a pak to opět začne…Tak snad je to opravud jenom menstruace:)

Já to takhle měla pak vždy osm dní a pak jeste tyden špinění, tělísko jsem měla rok a půl .Dej tomu šanci, mudr říkal i půl roku. Mě nesedlo ale spoustě žen ano

Mayda93
Povídálka 13 příspěvků 18.10.18 16:34
@Oplatečka píše:
Já to takhle měla pak vždy osm dní a pak jeste tyden špinění, tělísko jsem měla rok a půl .Dej tomu šanci, mudr říkal i půl roku. Mě nesedlo ale spoustě žen ano

Já teda nakonec byla u doktorky a ta mi řekla, že je všechno v pořádku, že tohle nehormonální tělíska dělají. AKorát teda stále nevím, jetsli je to silná menstruace nebo krvácení jen tak skrz tělísko.

Renitko
Ukecaná baba ;) 2074 příspěvků 18.10.18 17:44

Má první ms po těísku trvala 11 dní :) normál mám 5 dní.

Mayda93
Povídálka 13 příspěvků 18.10.18 19:08
@Renitko píše:
Má první ms po těísku trvala 11 dní :) normál mám 5 dní.

A tělísko jste si teda nechávala zavádět při ms? Tak snad se to srovná:).Mě vyděsilo, že už to bylo všechno dobrý a najednou přišlo krvácení, když ms měla přijít až na konci měsíce.

Renitko
Ukecaná baba ;) 2074 příspěvků 19.10.18 18:29

4 den ms mi bylo zavedeno, mám tělísko eurogine gold jinak:) pak 2 dny špinění po zavedení cca 14 dní klid a pak přišla ms, fakt silná, druhá už tak silná nebyla cca 7 dní a ted se uvidí. :)

Mayda93
Povídálka 13 příspěvků 20.10.18 15:22
@Renitko píše:
4 den ms mi bylo zavedeno, mám tělísko eurogine gold jinak:) pak 2 dny špinění po zavedení cca 14 dní klid a pak přišla ms, fakt silná, druhá už tak silná nebyla cca 7 dní a ted se uvidí. :)

A druhá už byla normálně po cca 28 dnech? O tom jsem neslyšela, já mám právě tu novinku - nitroděložní kuličku, tak jsem myslela, že to třeba nebude dělat takové problémy, ale asi je to vše vesměs stejný:). Děkuju za informace.

Renitko
Ukecaná baba ;) 2074 příspěvků 20.10.18 18:38

@Mayda93 tak uplně po 28 dnech ne mám cyklus 27-31 dní takže uvidím co tento cyklus. O nitroděložní kuličce slyším teda já poprvé:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >