Nízkohormonová antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bublinna
Povídálka 19 příspěvků 14.10.18 11:01
Nízkohormonová antikoncepce

Ahojky,
už delší čas beru HA. Vyzkoušela jsem spoustu druhů až se zjistilo že mi sedí více nízkohormonová antikoncepce. Během toho než to zjistila lékařka mi prsa vyrostli na čtyřky a o půlku jsem se zvětšila. Teď beru Yadine, snažím se hubnout měla jsem i jídelnček na míru, ale nedokážu zhunout. Nic se nezměnilo. Ani váha ani míry. A to jsem nikdy neměla před antikoncepcí problém zhubnout. Sice jsem po Yadine neztloustla ale mám nateklé ruce, obličej a hlavně nohy.
Což jsem nikdy neměla. Proto se ptám jestli někdo taky měl takový problém jako já nebo jaká jiná HA Vám pomohla. Budu ráda za každou radu :srdce:
A věty a rady typu ať neberu nic taky znám :roll:

Reakce:

Tinuvien
Generální žvanilka 23046 příspěvků 14.10.18 12:23

Řekla bych, že ti rozhodila hormony. Tedy ideálně vysadit a nechat tělo se s tím strovnat. Jsou i jiné způsoby antikoncepce, než hormony.

pavlaPP
Povídálka 36 příspěvků 14.10.18 12:27

Vysadila bych a pročistila tělo od hormonů, tělo je zmatené.

LenkaHl
Stálice 99 příspěvků 14.10.18 12:37

Já Yadine beru hodně dlouho a teda tohle se mi nedělo. Ale možná je to tím, že jsi zkoušela víc druhů a teď je tělo zmatené.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >