Nízkohormonová antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bublinna
Povídálka 19 příspěvků 14.10.18 11:01
Nízkohormonová antikoncepce

Ahojky,
už delší čas beru HA. Vyzkoušela jsem spoustu druhů až se zjistilo že mi sedí více nízkohormonová antikoncepce. Během toho než to zjistila lékařka mi prsa vyrostli na čtyřky a o půlku jsem se zvětšila. Teď beru Yadine, snažím se hubnout měla jsem i jídelnček na míru, ale nedokážu zhunout. Nic se nezměnilo. Ani váha ani míry. A to jsem nikdy neměla před antikoncepcí problém zhubnout. Sice jsem po Yadine neztloustla ale mám nateklé ruce, obličej a hlavně nohy.
Což jsem nikdy neměla. Proto se ptám jestli někdo taky měl takový problém jako já nebo jaká jiná HA Vám pomohla. Budu ráda za každou radu :srdce:
A věty a rady typu ať neberu nic taky znám :roll:

Reakce:
Tinuvien
Generální žvanilka 23261 příspěvků 14.10.18 12:23

Řekla bych, že ti rozhodila hormony. Tedy ideálně vysadit a nechat tělo se s tím strovnat. Jsou i jiné způsoby antikoncepce, než hormony.

pavlaPP
Povídálka 36 příspěvků 14.10.18 12:27

Vysadila bych a pročistila tělo od hormonů, tělo je zmatené.

LenkaHl
Stálice 100 příspěvků 14.10.18 12:37

Já Yadine beru hodně dlouho a teda tohle se mi nedělo. Ale možná je to tím, že jsi zkoušela víc druhů a teď je tělo zmatené.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >