Vaginální kroužek a spermicidy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 14:40
Vaginální kroužek a spermicidy

Ahoj,
v neděli jsem si 4. den MS zavedla první kroužek Ornibel. Prvních 7 dní bych se tedy měla chránit i nějak jinak. Do teď jsem používala Pharmatex globule a kondom. Můžu dál použít Pharmatex i když tam mám kroužek? Případně když bych kroužek na tu chvíli vyndala a použila Pharmatex…nevadí to ničemu?

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 49465 příspěvků 7 inzerátů 09.10.18 15:01

A není už to překombinovaný. bych se na Pharmatex vybodla.

Tereza112
Nováček 1 příspěvek 13.11.18 14:04
Vaginální kroužek

Ahoj, chtěla bych se zeptat, po jak dlouhé době se do mě partner může udělat, abych měla jistotu, že neotěhotním, když používám vaginální kroužek od ornibelu?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >