Reklama

Problémy s kondomem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eva Dvořáková
Nováček 7 příspěvků 07.10.18 23:10
Problémy s kondomem

Včera večer jsme měli s přítelem sex, ale při vyvrcholení mu sklouzl kondom a zůstal uvnitř. Tvrdil mi, že to stihl, ale není si jistý. Užívám HA tak se chci zeptat jestli je možné otěhotnět nebo se nemusím bát.
 Děkuji

Reklama

Reakce:

Merinka610
Nováček 10 příspěvků 07.10.18 23:23

Pokud beres HA je velmi mala pravdepodobnost otehotneni. Navic, byste se museli trefit do ovulace nebo okolo ni. Myslim, ze se nemusis bat. Kdyz prijde menstruace, tak mas na 99% jasno.

ivašot.
Kelišová 6396 příspěvků 08.10.18 06:11
@Merinka610 píše:
Pokud beres HA je velmi mala pravdepodobnost otehotneni. Navic, byste se museli trefit do ovulace nebo okolo ni. Myslim, ze se nemusis bat. Kdyz prijde menstruace, tak mas na 99% jasno.

Při užívání HA ovulace nenastává…

Korela chocholatá
Kecalka 398 příspěvků 08.10.18 06:28
@ivašot. píše:
Při užívání HA ovulace nenastává…

Chtělo by to lepší sexuální výchovu ve školách. :zed: Pak by nikdo nenapsal ve stejné větě ovulaci a HA. :zed:

pecenaBrokolice
Stálice 71 příspěvků 08.10.18 10:49

Ovulaci jsi fakt zasáhnout nemohla, protože jak píšou holky nade mnou - při braní HA nenastává ovulace, její hlavní antikoncepční metoda spočívá v zabránění ovulaci.
K dotazu - pokud bereš správně a řádně HA, je možnost otěhotnění, byť se sklouznutým kondomem, minimální.

Merinka610
Nováček 10 příspěvků 08.10.18 22:51

Dámy, děkuji za informaci. Jsem zase o něco chytřejší. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 01:23

Proc k sakru beres HA kdyz nevis k cemu je? :zed:  :zed:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >