Reklama

Zavádění vaginálního kroužku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 20:19
Zavádění vaginálního kroužku

Ahoj,
teď jsem si zavedla vyginální kroužek Ornibel, ale vůbec si nejsem jistá, jestli je to tak správně. Sice ho vůbec necítím, ale připadá mi, že ho tam mám oproti návodu úplně jinak. Jak se má ten kroužek jakoby zmáčknout a zavést, tak to chápu tak, že má být tak zmáčnutý i potom uvnitř. Já si ho zaváděla v poloze na zádech a mám ho tam jakoby naplacato a naprosto nezmáčnutý a i celkem na kraji…mně to takhle zatím nevadí, ale není to na závodu vzhledem k jeho funkčnosti?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 48271 příspěvků 07.10.18 20:21

myslím, že je uplně fuk, jak tam je.

Uživatel je onlinebartoel1
Kecalka 134 příspěvků 07.10.18 20:36

Mám nuvaring, zavádí se stejne a uvnitř se rozloží zase do kroužku a je to tak podle návodu. A pokud nevylézá, je to ok.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Bořek Slezáček: Prochlastal jsem se ke šťastnému životu!

Je vystudovaný inženýr ekonomie s červeným diplomem, mluví pěti jazyky, byl... číst dále >

Kristelová si během soudu s Řepkou změnila jméno! Neuměla ale vysvětlit proč

Osm let natvrdo. Až na tak dlouho si může Tomáš Řepka jít sednout za... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >