Zavádění vaginálního kroužku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 20:19
Zavádění vaginálního kroužku

Ahoj,
teď jsem si zavedla vyginální kroužek Ornibel, ale vůbec si nejsem jistá, jestli je to tak správně. Sice ho vůbec necítím, ale připadá mi, že ho tam mám oproti návodu úplně jinak. Jak se má ten kroužek jakoby zmáčknout a zavést, tak to chápu tak, že má být tak zmáčnutý i potom uvnitř. Já si ho zaváděla v poloze na zádech a mám ho tam jakoby naplacato a naprosto nezmáčnutý a i celkem na kraji…mně to takhle zatím nevadí, ale není to na závodu vzhledem k jeho funkčnosti?

Reakce:
Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 49461 příspěvků 3 inzeráty 07.10.18 20:21

myslím, že je uplně fuk, jak tam je.

Uživatel je onlinebartoel1
Kecalka 149 příspěvků 07.10.18 20:36

Mám nuvaring, zavádí se stejne a uvnitř se rozloží zase do kroužku a je to tak podle návodu. A pokud nevylézá, je to ok.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >