Reklama

Potíže po vysazení antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michaela396
Nováček 1 příspěvek 04.10.18 20:44
Potize po vysazeni antikoncepce

Ahoj holky
chtela bych se zeptat a slyset vase zkusenosti po vysazeni antikoncepce. V breznu jsem po 10 ketech vysadila HAK. Vse bylo v poradku zhruba do cervna, kdy jsem zacla mit priznaky typicky pro panickou ataku - mravenceni tela, vnitrni tres, buseni srdce, hure se mi dychalo, mela jsem pocit ze zkolabuju -, zacal mi i kolisat tlak.. Doktor mi nabral krev, udelal ekg a rekl mi ze mi nic neni a dal mi AD.. Jenze ja je nechtela zacit brat hned jakmile se objevi problem aniz by me poradne vysetril.. Nakonec jsem sla jeste na neuro, mag. resonanci - vse v poradku… Tento mesic se mi ale zpozdil menzes.. Doted jsem mela max. 1 den zpozdeni a najednou 11 dni. Udelala jsem si test, byl negativni, hcg v krvi take negativni. Zaclo mi byt na zvraceni, hrozny vykyvy nalad, poceni versus zimnice a obcas se mi zamotala hlava… Pak prisel menzes, ale spise jen dvoudenni zaspineni a nic.. Osobne si myslim, ze moje telo takto reaguje na hormonalni vykyvy, musi se vyporadat s vysazenim antikoncepce.. Ovsem od nikoho jsem nikdy neslysela, ze by mel takove problemy :( Setkala jste se s tim nektera? Popripade, je mozny ze telo zaclo reagovat az po par mesicich od vysazeni HAK a do te doby mi nic nebylo? Jsem uz z toho otravena, planujeme navic mimco a chtela bych uz mit vsechno srovnany :nevim: Dekuji za vase zkusenosti! :)

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 04.10.18 21:26

No spíš jsi HA přikryla nějaký problém, který se teď objevil. V kolika jsi začala brát ?? Anebo prostě se tvoje hormony nesrovnaly. A ty výkyvy proč ne, vždyť žena je cyklická bytost a u tebe jsou asi silnější.HA už nikdy a to.jsem jí brala déle než ty a otěhotněla jsem za dva cykly.

Na srovnání doporučuji hormonální jógu. Jinak občas se prostě MS zpozdí, jen už si to přes to hormonama řízené krvácení člověk neuvědomí.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >