Potíže po vysazení antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michaela396
Nováček 2 příspěvky 04.10.18 20:44
Potize po vysazeni antikoncepce

Ahoj holky
chtela bych se zeptat a slyset vase zkusenosti po vysazeni antikoncepce. V breznu jsem po 10 ketech vysadila HAK. Vse bylo v poradku zhruba do cervna, kdy jsem zacla mit priznaky typicky pro panickou ataku - mravenceni tela, vnitrni tres, buseni srdce, hure se mi dychalo, mela jsem pocit ze zkolabuju -, zacal mi i kolisat tlak.. Doktor mi nabral krev, udelal ekg a rekl mi ze mi nic neni a dal mi AD.. Jenze ja je nechtela zacit brat hned jakmile se objevi problem aniz by me poradne vysetril.. Nakonec jsem sla jeste na neuro, mag. resonanci - vse v poradku… Tento mesic se mi ale zpozdil menzes.. Doted jsem mela max. 1 den zpozdeni a najednou 11 dni. Udelala jsem si test, byl negativni, hcg v krvi take negativni. Zaclo mi byt na zvraceni, hrozny vykyvy nalad, poceni versus zimnice a obcas se mi zamotala hlava… Pak prisel menzes, ale spise jen dvoudenni zaspineni a nic.. Osobne si myslim, ze moje telo takto reaguje na hormonalni vykyvy, musi se vyporadat s vysazenim antikoncepce.. Ovsem od nikoho jsem nikdy neslysela, ze by mel takove problemy :( Setkala jste se s tim nektera? Popripade, je mozny ze telo zaclo reagovat az po par mesicich od vysazeni HAK a do te doby mi nic nebylo? Jsem uz z toho otravena, planujeme navic mimco a chtela bych uz mit vsechno srovnany :nevim: Dekuji za vase zkusenosti! :)

Reakce:
P4ja
Kelišová 6636 příspěvků 04.10.18 21:26

No spíš jsi HA přikryla nějaký problém, který se teď objevil. V kolika jsi začala brát ?? Anebo prostě se tvoje hormony nesrovnaly. A ty výkyvy proč ne, vždyť žena je cyklická bytost a u tebe jsou asi silnější.HA už nikdy a to.jsem jí brala déle než ty a otěhotněla jsem za dva cykly.

Na srovnání doporučuji hormonální jógu. Jinak občas se prostě MS zpozdí, jen už si to přes to hormonama řízené krvácení člověk neuvědomí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

10 hitů, kvůli kterým mohl Tuna na večírku dostat nakládačku (a vy jste další na řadě)

Metr piv, litry vína nebo bublin, případně panáky a jde se na věc! Odvahy je... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >