Menstruace se nedostavila, přestože beru antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 06:55
Nedostavení antikoncepce

Dobrý den, chci se zeptat. Minulý týden v úterý jsem měla dostat menstruaci. Antikoncepci beru 9 měsíců a do teď byla menstruace na minuty přesná. Avšak teď den pred menstruací přišlo tak hodinové krvácení a pak celý den nic. V den “příchodu” jen ranní špinění, a od té doby zase nic.
Jen chci ještě podotknout že 1-2 týdny zpět jsem byla v nemocnici na kapačkách a brala prášky na uvolnění a proti bolest. Může to mít na to vliv? Nemáte zkušenosti s tím co se děje?

Reakce:
Ju21na
Kecalka 236 příspěvků 01.10.18 07:23

Myslím, že to bude tím. Mám v okolí případ, že při braní antibiotik selhala antikoncepce a mimi bylo na světě :mavam:

Píta158
Nováček 2 příspěvky 01.10.18 08:22

Prave ze antibiotika jsem neuzivala, pouze kapacky a leky na povoleni svalu(skriple zada) a prasky na bolest

Ju21na
Kecalka 236 příspěvků 01.10.18 16:17

Řekla, bych, že to má souvislost s podanymi léky. Každopádně bych si pro jistotu udělala těh. test.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >