Reklama

Menstruace se nedostavila, přestože beru antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 06:55
Nedostavení antikoncepce

Dobrý den, chci se zeptat. Minulý týden v úterý jsem měla dostat menstruaci. Antikoncepci beru 9 měsíců a do teď byla menstruace na minuty přesná. Avšak teď den pred menstruací přišlo tak hodinové krvácení a pak celý den nic. V den “příchodu” jen ranní špinění, a od té doby zase nic.
Jen chci ještě podotknout že 1-2 týdny zpět jsem byla v nemocnici na kapačkách a brala prášky na uvolnění a proti bolest. Může to mít na to vliv? Nemáte zkušenosti s tím co se děje?

Reklama

Reakce:

Ju21na
Kecalka 110 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 07:23

Myslím, že to bude tím. Mám v okolí případ, že při braní antibiotik selhala antikoncepce a mimi bylo na světě :mavam:

Píta158
Nováček 2 příspěvky 01.10.18 08:22

Prave ze antibiotika jsem neuzivala, pouze kapacky a leky na povoleni svalu(skriple zada) a prasky na bolest

Ju21na
Kecalka 110 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 16:17

Řekla, bych, že to má souvislost s podanymi léky. Každopádně bych si pro jistotu udělala těh. test.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tornádo Tomicová! Měla být outsiderem, teď je hvězdou StarDance. Co řekli porotci?

Jakmile vyšlo najevo, že se jednou ze soutěžících deváté řady StarDance má... číst dále >

Monika Štiková se zabydluje v Německu: S chlapcem, co vypadá jako její vnuk

Od té doby, co si Monika Štiková našla mladého přítele, vidíme ji v Česku čím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >