Reklama

Antikoncepce a antibiotika - menstruace o 11 dnů dříve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 12:32
Antikoncepce a antibiotika - menstruace

Ahoj holky, potřebovala bych poradit nejdříve od vás, než půjdu plašit svou doktorku. Včera jsem začala brát antibiotika na zánět močových a dýchacích cest (biseptol). Normálně beru i svou antikoncepci (belara) a dnes ráno jsem začala krvácet, jako bych dostala MS. Ale antikoncepci jsem ještě nedobrala, takže ji mám o 11 dnů dříve, jestli to MS je. Má někdo z vás s tím zkušenost nebo se mu stalo něco podobného? Budu moc vděčná za každou radu. Předem děkuji.

Reklama

Reakce:

felbloud
Kecalka 186 příspěvků 25.09.18 12:41

Po ATB mám menzes vždy dřív, sice ne tolik dní,, ale presto. Vždy po termínu MŠ delam pro jistotu těhotenský test ????

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >