Reklama

Evra - místečko na nalepení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KRISTYN78
Povídálka 23 příspěvků 19.09.18 20:00
Evra - místečko na nalepení

Ahoj :hug:
prosím, holky, používáte Evru? Kde ji lepite, aby se vám tak příšerně nekrcila jak mě? Zkoušela jsem břicho i záda, ale děs a hrůza :?
Zkoušely jste to nalepit na rameno, jak má tady ta slečna na obrázku, pokud se to tam tedy lepit může?
Díky :palec:

Reklama

Reakce:

stinga
Závislačka 3738 příspěvků 7 inzerátů 19.09.18 20:04

@KRISTYN78 na záda, nad zadek, i na ruce jsem ji měla, ale v létě i v zimě chodím plavat, tak na tu ruku mi to moc nevyhovuje, je to moc vidět - musíš po nalepení pořádně vyhladit ty bublinky, nejlíp když ti to nalepí někdo jiný, no ale dokonalé to nikdy není, hlavně jak je to už víc dní, tak mně zas víc vadí ta „špína - lepidlo“ kolem

KRISTYN78
Povídálka 23 příspěvků 19.09.18 20:08
@stinga píše:
@KRISTYN78 na záda, nad zadek, i na ruce jsem ji měla, ale v létě i v zimě chodím plavat, tak na tu ruku mi to moc nevyhovuje, je to moc vidět - musíš po nalepení pořádně vyhladit ty bublinky, nejlíp když ti to nalepí někdo jiný, no ale dokonalé to nikdy není, hlavně jak je to už víc dní, tak mně zas víc vadí ta „špína - lepidlo“ kolem

No já ji mám zatím krátce a jsem spokojená, jen mi to lepidlo taky vadí. Ale co se dá dělat, každá antikoncepce asi má svoje :) a na té ruce ti to drželo lépe? Měla jsi to umístěné jak na tom obrázku? :think:

stinga
Závislačka 3738 příspěvků 7 inzerátů 19.09.18 20:12

@KRISTYN78 měla jsem to dokonce ještě níž, než na tom obrázku, jo drželo to dobře, ale na to plavání mně to nevyhovovalo, ale přesně, každá antiko má něco

Kelsey
Hvězda diskuse 44449 příspěvků 19.09.18 20:12

Lepim pouze na stehna (horni cast stehen, ale ne primo u trisel), proste misto, kde se nebude krcit. Na ruce mi vadilo, ze je videt a ptali se, jestli jsem preleceny kurak.
Neni videt, kdyz mam sukni/saty/kratase.

Kelsey
Hvězda diskuse 44449 příspěvků 19.09.18 20:13

Nema se lepit v blizkosti prs.

Kornel
Závislačka 3972 příspěvků 19.09.18 20:38

Ja jsem lepila na lopatku-posouvala se trosku tak jsem mela strach u more, pak na zadku a nejlepe mi drzela na zadku ale v tom trojuhelniku :pankac: Vysadila jsem ji a zkoncila jsem s ni, po mesici a neco mi zacala delat paseku :( skoda jinak super vec.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >