Antikoncepce Bonadea zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vikynika
Kecalka 212 příspěvků 19.09.18 10:45
Antikoncepce Bonadea zkušenost

Zdravím holky. Posledních pár měsíců se mě po antiko Bonadea stává, že mě každé ráno budí bolest břicha jako bych to měla dostat a první den menstruace je učiněné peklo. Nezabírá ten nejsilnejsi prášek na bolest. Bolest trvá dokud že mě nevyjde velký cucek předpokládam sliznice. Za celou menstruaci krvácím jen málo. Omlouvám se za podrobný popis :oops: Máte s tím někdo podobnou zkušenost?

Reakce:
Lucka_kris
Nováček 1 příspěvek 20.10.18 12:49
Bonadea

Ahojky, Bonadeu jsem brala rok a půl, krom příznaků co popisuješ jsem navíc přibrala 10kg, začaly mi hrozný migrény a mam problémy s plotýnkou, jelikož nepůsobí dobre na hustotu kostí. 4 měsíce ji nemám a cítím se mnohem lépe. :?

Vikynika
Kecalka 212 příspěvků 05.12.18 16:06
@Lucka_kris píše:
Ahojky, Bonadeu jsem brala rok a půl, krom příznaků co popisuješ jsem navíc přibrala 10kg, začaly mi hrozný migrény a mam problémy s plotýnkou, jelikož nepůsobí dobre na hustotu kostí. 4 měsíce ji nemám a cítím se mnohem lépe. :?

Minulý měsíc jsem ji dobrala, menstruace přišla tak jak měla, ale tenhle měsíc už 6 dní zpoždění. Měla jsi to taky? :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >