Reklama

Zkušenosti s EllaOne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adela007
Nováček 3 příspěvky 16.09.18 19:25
Zkušenosti z EllaOne

EllaOne a zkušenosti

Ahoj holky před par dny se nám s přítelem stala nehoda když mu po straně praskl kondom. Vše se zdálo ze je v tom kondomu ale pro jistotu jsem si skoro po 3 dnech koupila prášek ellaona. Žádné vedlejší účinky jsem neměla a proto mě zajímají vaše zkušenosti a jak to u vás s praškem dopadlo

Reklama

Reakce:

Megane 123
Kecalka 261 příspěvků 16.09.18 20:52

No nemám zkušenost přímo s tímto práškem ale třikrát už jsem měla nulsoru a super. ..no super…vždy po užití strašné křeče v podbřišku ale těhotná jsem nebyla…ta ellaone by měla být šetrnější a kvalitnější a myslím že se může brát až do 5 dnů po ? Nejsme si jistá ale studovala jsem to předtím…každopádně zabrat by měla ;) víc už udělat stejně nemůžeš…

Blankaspl
Kecalka 208 příspěvků 17.09.18 10:21

Užila jsem 1× bez sebemenších vedlejších účinků.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zamilovaná Andrea Pomeje: S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >