Zkušenosti s EllaOne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adela007
Nováček 3 příspěvky 16.09.18 19:25
Zkušenosti z EllaOne

EllaOne a zkušenosti

Ahoj holky před par dny se nám s přítelem stala nehoda když mu po straně praskl kondom. Vše se zdálo ze je v tom kondomu ale pro jistotu jsem si skoro po 3 dnech koupila prášek ellaona. Žádné vedlejší účinky jsem neměla a proto mě zajímají vaše zkušenosti a jak to u vás s praškem dopadlo

Reakce:
Megane 123
Kecalka 278 příspěvků 16.09.18 20:52

No nemám zkušenost přímo s tímto práškem ale třikrát už jsem měla nulsoru a super. ..no super…vždy po užití strašné křeče v podbřišku ale těhotná jsem nebyla…ta ellaone by měla být šetrnější a kvalitnější a myslím že se může brát až do 5 dnů po ? Nejsme si jistá ale studovala jsem to předtím…každopádně zabrat by měla ;) víc už udělat stejně nemůžeš…

Blankaspl
Kecalka 222 příspěvků 17.09.18 10:21

Užila jsem 1× bez sebemenších vedlejších účinků.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >