Reklama

Jak vybrat první antikoncepci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ntasha
Nováček 5 příspěvků 14.09.18 14:50
Druhy antikoncepcí

Zdravím všechny
Je mi 17 a nedávno jsem začala uvažovat o antikoncepci kvůli partnerovi. :think: ale prášky brát nechci a kondomy nerada, nějaké další tipy? :D

Přečtěte si článek: Menstruace a antikoncepce

Reklama

Reakce:

rozand
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 14.09.18 14:53

Pesar + spermicidy?

smurfka
Nadpozemská drbna 29413 příspěvků 14.09.18 14:54

TĚLÍSKO pro nerodící..

Ntasha
Nováček 5 příspěvků 14.09.18 15:03

@smurfka
To mě tak napadlo jenže co jsem tady tak četla diskuse tak jsem se strašně zděsila co mi to udělá s MS

smurfka
Nadpozemská drbna 29413 příspěvků 14.09.18 15:15

@Ntasha každé tělo je jiné..když jsem se rozhodovala pro mirenu, taky jsem to tady četla a hrozila se..každý spíše napíše tu negativní zkušenost než tu pozitivní, proto to vypadá jak to vypadá..
Někomu to sedne, jinému ne, vzdy je to risk..to už je na každém..já teda brala od 16 let prášky až do cca 28..do tělíska jsem šla až po porodu

Korela chocholatá
Kecalka 352 příspěvků 14.09.18 16:16
@rozand píše:
Pesar + spermicidy?

=Těhotenství :zed:
V 17ti celkem risk

Heivka
Závislačka 2973 příspěvků 14.09.18 16:16

@Ntasha V 17 je opravdu nejlepší antikoncepce kondom narozdíl od jiných druhů antikoncepce je jeho selhání ihned jasné a je možné řešit další kroky. Chce to zkoušet různé druhy, některé jsou příjemnější než jiné. Navíc taky chrání před většinou pohlavně přenosných chorob. Nebudu tvrdit, že sex s kondomem je stejný jako bez, ale taková pecka aby to stálo za případné problémy to taky není.

Korela chocholatá
Kecalka 352 příspěvků 14.09.18 16:17

@smurfka
Souhlas. Podle mě ten risk s tělískem za to stojí, když zakladatelka nechce prášky ani kondomy.

Prtulak
Kecalka 191 příspěvků 14.09.18 16:43

@Ntasha ještě tu nepadl vaginální kroužek, náplasti… Možností je dost ;)

Ntasha
Nováček 5 příspěvků 15.09.18 20:25

Děluji všem za rady :D
@Prtulak o kroužku jsem ještě neslyšela
Nemá s ním někdo zkušenosti?

Korela chocholatá
Kecalka 352 příspěvků 16.09.18 08:42
@Ntasha píše:
Děluji všem za rady :D
@Prtulak o kroužku jsem ještě neslyšela
Nemá s ním někdo zkušenosti?

Já ne, ale hodně jsem o něm uvažovala. Nuvaring se jmenuje ;)

Heivka
Závislačka 2973 příspěvků 16.09.18 11:40

@Korela chocholatá Mě jenom doktorka upozornila, že když mi nedělala dobře HA, tak hormonální tělísko i ten kroužek může mít velmi podobné účinky, sice dávky hormonū jsou výrazně nižší než u HA ale i tak se dostanou do krevního oběhu a ovlivní celé tělo.

Korela chocholatá
Kecalka 352 příspěvků 16.09.18 11:46
@Heivka píše:
@Korela chocholatá Mě jenom doktorka upozornila, že když mi nedělala dobře HA, tak hormonální tělísko i ten kroužek může mít velmi podobné účinky, sice dávky hormonū jsou výrazně nižší než u HA ale i tak se dostanou do krevního oběhu a ovlivní celé tělo.

Máš pravdu. Já měla jako první HA yaz, která měla dávky hormonů vysoké a nesedla mi. Pak jsem chvíli nebrala nic a pak mi Mudr doporučil HA Leverette, ta má ty dávky rapidně nižší a sedla mi výborně. Takže podle mě na těch dávkách záleží hodně. :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama