Reklama

Nevím jestli brát antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 21:17
Nevím jestli brát antikoncepci

Ahojky, nevím jestli brát hormonální antikoncepci.Mam jít na gyndu, zatím sem volala jen sestřičce. Jde o to že jsme se snažily s partnerem pocit druhé dítě, ale nedařilo se, jednou se povedlo, ale bylo z toho mimodelozni. Takze mám jeden vejcovod a mám málo hormonů. Kdyz jsme se snažily, tak sem brala Duphaston. Abych to zkrátila, teď už s pritelem se nechci snažit otěhotnět a ráda bych se chránila. Ale nevím jestli je nutné v mém případě brat hormonální antikoncepci. Tak nějak bych chtěla slyšet, že když se mi nepodařilo otěhotnět za 2,5roku (mimo toho mimoděložního),tak že už se mi to nepovede ????. Nebo by jste pro tu antikoncepci šly? Furt nevím jestli si pro ni jít..Navíc před dr.si budu připadat blbě, když jsme se neúspěšně snažily a teď budu chtít prášky :zed:.Dítě bych i nadále chtěla, ale bohužel vztah s přítelem jde do kytek :(.Tak bych nerada teď otehotnela, za těch podmínek, co jsou.Asi sem napsala slataninu, ale potřebovala sem si ulevit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10054 příspěvků 17.09.18 21:19

Hned bych pro ni mazala. Zákon schválnosti a do tydne jsi v tom

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 21:22
@Tichošlápek píše:
Hned bych pro ni mazala. Zákon schválnosti a do tydne jsi v tom

To si právě taky říkám.Kdyby se mi aspoň nepricilo brát hormony .Ale ničemu jinému nevěřím.Teliska se bojím,přemýšlím nad náplasti a nebo tím krouzkem,sice taky hormony,ale aspoň nemusím myslet kdy vzít prášek :lol: .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 21:25

@Tichošlápek Nejvíc mě štve ,že bych si to druhé fakt přála :( ,ale vztah je teď po 7mi letech v krizi a asi se rozejdeme.Takze budu mít jedináčka,což sem nikdy nechtěla .Nejradši bych brala něco abych neměla vůbec chuť na sex :roll: .Tím pádem by ani to těhotenství nehrozilo .

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42627 příspěvků 17.09.18 21:32

Ano, pokud nechci dítě, tak se stoprocentně chránit. Antikoncepce by byla zbytečná, jen kdyby ti ty vejcovody chyběly oba, popř. bys neměla dělohu. Ale věř, že i jedinej totálně ucpanej vejcovod vedoucí k téměř nefunkčnímu vaječníku nemusí být k otěhotnění překážkou ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 21:35

@ugluk Tak to si me nepotesila :? .

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42627 příspěvků 17.09.18 21:38

No nepotěšila, ale to je holt realita ;) A jakmile někde může působit zákon schválnosti, tak působí velmi rád. A uvažuješ velmi rozumně, přivést dítě do nefunkčního vztahu je blbost, to už je jedináček mnohem menší „zlo“. A pokud ti není 40, tak kdo ví, co bude dál…

Evulina
Neúnavná pisatelka 15166 příspěvků 17.09.18 21:38
@Anonymní píše:
To si právě taky říkám.Kdyby se mi aspoň nepricilo brát hormony .Ale ničemu jinému nevěřím.Teliska se bojím,přemýšlím nad náplasti a nebo tím krouzkem,sice taky hormony,ale aspoň nemusím myslet kdy vzít prášek :lol: .

A co lady comp?

dobromyslin
Povídálka 16 příspěvků 17.09.18 21:39

S dítětem bych ještě počkala, když vztah není zrovna ideální.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15166 příspěvků 17.09.18 21:39
@Anonymní píše:
@Tichošlápek Nejvíc mě štve ,že bych si to druhé fakt přála :( ,ale vztah je teď po 7mi letech v krizi a asi se rozejdeme.Takze budu mít jedináčka,což sem nikdy nechtěla .Nejradši bych brala něco abych neměla vůbec chuť na sex :roll: .Tím pádem by ani to těhotenství nehrozilo .

A kolik je ti? Třeba svoji osudovou lásku teprve potkáš a druhého miminka se dočkáš..Já měla druhou dceru ve 36 letech a žádné problémy v těhotenství, při porodu, pohoda..

Kornel
Závislačka 3972 příspěvků 17.09.18 21:40

Ja brala antiko a pokazde jsem mela velke problemy, z nehormon. teliska jsem mela zanety a z normal.antiko( nizkohormonalni) silene bolesti kloubu, otoky jako blazen okamzita viditelna celulitida :poblion:, silene nalady napr.nesnasela jsem se vzrcadle,nemohla jsem se licit atd…citila jsem se jako kdybych byla v jinem tele 8o jedno jedine plus- mela jsem naaadherne prsa jako pred detma! :jazyk:naposledy jsem mela naplasti Evra a taky hruza!!!!
Ale je fakt ze - zákon schvalnosti!!!! A to ti nepreji!!!! Asi bych se vymluvila a pouzivala bych aspon kondom, drzim palce :andel:

hani28
Ukecaná baba ;) 1114 příspěvků 17.09.18 21:43

Ja bych se hormonama necpala, pouzivala bych kondom. Jestli uz tak nemuzes otehotnet, hormonama si to rozhodis jeste vice. Pak treba budes chtit otehotnet, i kdyby s jinym partnerem, a nemusi to jit uz vubec. Pokud se pro ne rozhodnes, pred dr si nemusis pripadat blbe, ten nebude zkoumat, ze jste se snazili a uz ne, zivotni situace se prece meni…

Kornel
Závislačka 3972 příspěvků 17.09.18 21:46
@hani28 píše:
Ja bych se hormonama necpala, pouzivala bych kondom. Jestli uz tak nemuzes otehotnet, hormonama si to rozhodis jeste vice. Pak treba budes chtit otehotnet, i kdyby s jinym partnerem, a nemusi to jit uz vubec. Pokud se pro ne rozhodnes, pred dr si nemusis pripadat blbe, ten nebude zkoumat, ze jste se snazili a uz ne, zivotni situace se prece meni…

Přesně :pankac:

Janli
Kelišová 5667 příspěvků 9 inzerátů 17.09.18 21:46

Jestli dítě nechceš tak opravdu antikoncepci. Taky jsme se léta snažili o dítě. Pak mi řekli, že jsem neplodná a dítě jedině po IVF a s darovaným vajíčkem. Odpískali jsme to a za dva měsíce jsem držela pozitivní TT. Teď tu svou neplodnost kojím :mrgreen: . Fakt si vezmi antikoncepci a neboj, lékař na tebe divně koukat nebude, každý už pár takových zázraků viděl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 21:49

@Evulina @ugluk Holky je mi 30 :roll: :roll: .Ale syn teď oslaví 5te narozeniny,tak si říkám,že když teď sourozence mít nebude,tak už na to kašlu :,( .Jen je mi to hrozně líto,protože sem nechtěla aby byl jedinácek a zavidim každé kamosce,která to druhé dítě má :( .Nějak se nemůžu smířit ,že budu mít jen jedno a malý nebude mít brášku,kterého si tolik přeje. Hold je to má chyba,když sem si vybrala někoho,s kým to teď neklape :pocitac: .Dalšího chlapa nechci,kdyby jsme se rozešly .Budu si užívat klid a vše co teď s chlapem nemám .Takže další dítě nehrozí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >