Kdy začít brát další blistr?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzzka1
Nováček 1 příspěvek 19.09.18 17:26
Kdy začít brát další blistr?

:think:
Dobrý den, už tři měsíce užívám antikoncepci Ayreen. Poslední pilulku ze 3. blistru jsem si vzala ve středu 12.9. a chtěla bych se zeptat, kdy mám začít brát pilulky z nového blistru, protože to, co bylo v příbalovém letáčku mě celkem zmátlo.
Je tam psáno, že až doberu cely blistr, následuje 7denní pauza, ve které se dostáví krvácení a z nového blistru mám začít brát 8. den.
Když tedy počítám, že ve středu jsem si vzala poslední pilulku a ve čtvrtek uz následovala pauza, tak dneska 19.9. je to 7 dní, takže pilulku mám začít brát dneska nebo až zítra?
Děkuji.

Reakce:
vokishka
Extra třída :D 12881 příspěvků 19.09.18 17:27

ve čtvrtek, ten týden jak kdyby prostě pokračuje, jen o 7 dní později.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >