Reklama

Přechod z prášků na Mirenu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verculiinek
Kecalka 176 příspěvků 1 inzerát 19.09.18 19:35
Přechod z prášků na Mirenu

Hezký večer. Je tady prosim nekdo, kdo presel z prasku rovnou na Mirenu? Nechtela jsem si ji davat pred svatbou a letem, tak jsem zacala brat prasky. Ted ale nevim, jestli mam dat radeji pauzu nebo muzu prejit rovnou, az to po pauze dostanu. A jestli nema treba nekdo zkusenost, ze by byl prechod hned horsi nebo naopak lepsi. Dekuji

Reklama

Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 4 inzeráty 19.09.18 19:40

měla jsem to tak, že když jsem brala poslední platíčko, tak jsem byla na kontrole u gynekoložky a ta mi potvrdila, že je vše ok a mirenu je možné zavést, pak jsem platíčko dobrala a když jsem dostala MS, tak jsem hned volala a sestřička mě objednala na zavedení, tuším na třetí den MS, kdy už není krvácení ve většině případů tak silné :) dle mé doktorky je dobré zavádět mirenu při MS, vyjmutí je možné kdykoliv (mě ji vyndala v půlce cyklu), druhou mi zavedla na prohlídce po šestinedělí, tam je to prý jedno, jak je ještě vše povolenější po porodu ;)

Verculiinek
Kecalka 176 příspěvků 1 inzerát 19.09.18 20:20

@Twixinka takze prechod rovnou nevadi? A jak to vzalo telo? Jestli jste treba delsi dobu krvacela nebo tak :-)

Twixinka
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 4 inzeráty 20.09.18 11:50

@Verculiinek určitě nevadí ;) u toho prvního tělíska bylo zavádění nepříjemné, cítila jsem takový tlak, jak mi ho tam doktorka zasouvala a pak se mi asi tak deset minut po dost zamotala hlava, ale dle doktorky to je normální, ptže tělo reagovalo na cizí těleso, pak mě pár dni bolelo břicho a asi dva týdny jsem špinila a od té doby, co si sedlo jsem třeba jen jednou za půl roku dva dny špinila, takže spokojenost :D u druhého tělíska po porodu jsem o zavedení vlastně vůbec nevěděla a tam bolest žádná a špinila jsem déle, ale těžko říct čím to bylo, tak jako tak jsem s ní spokojená ;)

Verculiinek
Kecalka 176 příspěvků 1 inzerát 26.09.18 09:08

@Twixinka moc dekuji za zkusenost :-) Taky si ji necham. Zjistila jsem, ze mi prasky nedelaji moc dobre na stitnou zlazu, narostli mi zase prsa a zacala jsem pribirat. Jen bude u nas v nemocnici horsi objednat se na za 14 dni treba. Tady daji treba za 2 mesice :-(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 16:54
Dobrý den mám prosbu

Dobrý den mám prosbu ,jelikož nemám zkušenosti se zavedenim tělíska tak se chci jen zeptat zda někdo nevíte ,pokud je ženě zjištěna cysta na vaječníku tak jestli to má nějaký vliv na zavedení tělíska ?asi je to opravdu hloupá otázka rovnou se za ní omlouvám ale snažím se zjistit co a jak děkuji za odpověď ????

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >