Krvácení a antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 17:37
krvácení a antikoncepce

Zdravím, jak vám již došlo mám problém.
kvůli operaci (laparoskopie ) jsem ted chtěla brát antikoncepci kontinuálně (bez přerušení), aby mi měsíčky vyšly mimo termín operace. Minulý čtvrtek jsem si zapomněla vzít pilulku a včera se dostavilo krvácení, tak se chci zeptat jestli to není vynechaným práškem?
Ale už před vynecháním jsem špinila..
a nevím ted co dělat, jestli dál brát dokud nedoberu plato nebo udělat pauzu.. poraďte prosím :(

Reakce:
Petra 08
Nováček 5 příspěvků 18.10.18 10:37
@Anonymní píše:
Zdravím, jak vám již došlo mám problém.
kvůli operaci (laparoskopie ) jsem ted chtěla brát antikoncepci kontinuálně (bez přerušení), aby mi měsíčky vyšly mimo termín operace. Minulý čtvrtek jsem si zapomněla vzít pilulku a včera se dostavilo krvácení, tak se chci zeptat jestli to není vynechaným práškem?
Ale už před vynecháním jsem špinila..
a nevím ted co dělat, jestli dál brát dokud nedoberu plato nebo udělat pauzu.. poraďte prosím :(
Petra 08
Nováček 5 příspěvků 18.10.18 10:38

Zajímalo by mě jak jsi to vyřešila, řeším teď úplně stejný problém :think:

Torla
Nováček 1 příspěvek 20.12.18 07:31

Dobrý den.
Právě dobirám první platíčko Xynia. Doktorka mi změnila antikoncepci kvůli hrozným bolestem celého těla při menstruaci a hrozby trombózy.. jenže asi už týden a něco špiním. A ještě to není celý měsíc, co jsem měla poslední menstruaci. Je to normální, nebo je něco špatně?
Děkuji za odpověďi.

Váš příspěvek
Reklama