Menstruace po vytáhnutí tělíska

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barborap1
Povídálka 24 příspěvků 22.09.18 12:50
Menstruace po vytáhnutí tělíska

Ahoj holky, 10.9. jsem byla na vytahnuti teliska, protoze bysme chteli miminko. Pote jsem spinila opravdu minimalne, mela jsem totiz 15.9. dostat menstruaci, ktera doted neprisla. Mate nektera taky takovou zkusenost, mam jeste pockat? Fakt me to stve protoze jsme se uz chteli zacit snazit a misto toho musim cekat ???? nejaka sance na otehotneni v techto neplodnych dnech asi neni, coz?

Mockrat vsem dekuji a preji hezky vikend :*

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
SussieS
Závislačka 3822 příspěvků 22.09.18 13:17

Užívej si sex a neřeš :D být takhle v křeči od začátku je šílený, hoď se do klidu :)

chaela
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 2 inzeráty 22.09.18 13:43

Já mám v plánu nechat si vytáhnout telisko, což se dělá při MS, a další už nedostat. Tak uvidime :) Pokud jsi měla hormonální telisko, tak to nějak blbnout může, ale nehormonalni by to to rozchodit nemělo, nebo spíš ano, ale opačným směrem, očekávala bych třeba delší nebo intenzívnější krvácení z podrážděně sliznice v deloze.
Užívejte si, třeba za tyden a něco si udělej test a kdyby byl negativní a MS se pořád nedostavila, tak to res s doktorkou.

Jackiieee
Povídálka 22 příspěvků 15.11.18 20:11

@Barborap1
Ahojda. Ja jsem si ho nechala vyndat 1.11. A druhy den jsem slabe spinila asi 4 dny a normalni MS nikde. Jsem z toho dcl zmatena. MS jsem nemela 2r a 9m … vlastne po dobu zavedeneho teliska… po vyndani NT nam ten den praskla ochrana a od 10.11. Me porad boli v podbrisku a MS nikde… cetla jsem, ze to trva i dele, nez se to srovna… ale na gynde mi doktor rikal, ze pokud to nedostanu do 2 mesicu, ze se mam zastavit… tak nevim no :nevim: fakt jsem z toho zmatena … :?

Martina Kretková
Povídálka 26 příspěvků 18.11.18 22:02

@Barborap1 mohu se zeptat jestli se už vše srovnalo? Já byla vytahovat telisko přesně ve stejný den 10.9. do dvou dnů menstruace, za 14 dnů týden špinění, potom další menstruace-to jsem myslela, že pojedu na pohotovost, nebo vykrvacim. Teď znovu menses, uz 11. den k tomu bolesti a stále to nebere konce. Chteli jsme se snažit co nejdříve o druhé mimi, ale nevim, jestli to za těchto okolností vůbec půjde. Ach jo :-(

Jackiieee
Povídálka 22 příspěvků 19.11.18 09:36

@Martina Kretková
Tyjo … tak to je docela sila :? Me vyndali telisko 1.11. A mela jsem slabe spineni a MS porad nikde … doktor na gynde mi rikal, ze kdyz to nedostanu do 2 mesicu, ze se mam objednat a ze mi da asi neco na vyvolani … taky jsem zvedava na to, jak se to vsechno srovna … a spis na to az to prijde ta prvni MS. Zkuste nejake bylinkove caje. Vim, ze mamce pomahaly na to krvaceni… nebo bych zasla na gyndu, aby nejak poradili… :nevim:

Martina Kretková
Povídálka 26 příspěvků 20.11.18 21:36

Tak krvácení ustalo, den pauza a zase zacalo, pak zase den pauza a ted večer zase krvacim. Udělala jsem si tehotensky test a dvě čárky. Uz to nerozumím 8o Vůbec toto neznám, mam teda obavy, co se za tím skrývá, nezdá se mi to moc normální :(

Jackiieee
Povídálka 22 příspěvků 20.11.18 21:38

@Martina Kretková
Tak zajdete na gyndu a uvidite :) je to zvlastni no… ja to treba jeste vubec nedostala … tak jsem z toho jak na trni … :nevim: :?

Jackiieee
Povídálka 22 příspěvků 24.11.18 17:22

@Martina Kretková jakpak jste dopadla ?? :) :)

Martina Kretková
Povídálka 26 příspěvků 24.11.18 17:52

Bohužel se to neudrzelo:( Stále krvacim.. Příští týden na krev, jestli je hcg klesá. Uz nechci telisko nikdy v životě videt. Po celou dobu od aplikace jen samé problémy a ted pokračování..

Jackiieee
Povídálka 22 příspěvků 24.11.18 20:25

@Martina Kretková tak to mame uplne stejne. Mrzi me to a snad bude vse v poradku. :roll: ja jeste stale nic a jsem z toho uz fakt nervozni. Zlate doby, kdy nic takoveho nebylo … :roll: :?

Barborap1
Povídálka 24 příspěvků 26.11.18 15:47

Ahoj holky. Ozyvam se bohuzel az ted. Ja jsem asi dva tydny po vytahnuti dostala ms, sice kratce, ale byla. Pak klasika po 28 dnech a dnes bych mela dostat zase a nic, test je snehobily :roll:

Jackiieee
Povídálka 22 příspěvků 26.11.18 18:58

@Barborap1 tak to mame stejny… :roll: ja ms trosku hned druhy den a 1.12. Bych to mela dostat, tak jsem zvedava… :? Jsem z toho jak na trni… jsem rada, ze si tady aspon predavame zkusenosti… :* na gynde mi ani poradne doktor nic nerekl po vyndani teliska a ani me nezkontroloval, jestli jsem uplne ok … :roll: :roll: hruza des … :?

Barborap1
Povídálka 24 příspěvků 29.11.18 16:47

@Jackiieee tak já mám 4 den zpoždění, na testu nic :,(

Martina Kretková
Povídálka 26 příspěvků 29.11.18 18:34

Mně u prvního test nic neukázal, až po týdnu od vynechání a to jen duch. No asi nezbývá nic jiného, než to prostě neřešit, snad přijde příjemné překvapení.. ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >