Reklama

Menstruace po vytáhnutí tělíska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barborap1
Nováček 2 příspěvky 22.09.18 12:50
Menstruace po vytáhnutí tělíska

Ahoj holky, 10.9. jsem byla na vytahnuti teliska, protoze bysme chteli miminko. Pote jsem spinila opravdu minimalne, mela jsem totiz 15.9. dostat menstruaci, ktera doted neprisla. Mate nektera taky takovou zkusenost, mam jeste pockat? Fakt me to stve protoze jsme se uz chteli zacit snazit a misto toho musim cekat ???? nejaka sance na otehotneni v techto neplodnych dnech asi neni, coz?

Mockrat vsem dekuji a preji hezky vikend :*

Reklama

Reakce:

SussieS
Závislačka 3811 příspěvků 22.09.18 13:17

Užívej si sex a neřeš :D být takhle v křeči od začátku je šílený, hoď se do klidu :)

chaela
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 22.09.18 13:43

Já mám v plánu nechat si vytáhnout telisko, což se dělá při MS, a další už nedostat. Tak uvidime :) Pokud jsi měla hormonální telisko, tak to nějak blbnout může, ale nehormonalni by to to rozchodit nemělo, nebo spíš ano, ale opačným směrem, očekávala bych třeba delší nebo intenzívnější krvácení z podrážděně sliznice v deloze.
Užívejte si, třeba za tyden a něco si udělej test a kdyby byl negativní a MS se pořád nedostavila, tak to res s doktorkou.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >