Pauza s Evrou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 22:43
Evra, pauza

Ahoj holky,
Můžu se vás jen pro jistotu zeptat, když se dělá pauza s Evrou. Mám ji první měsíc. Lepila jsem to na začátku v pátek a potom si to každý týden v ten pátek vždycky vyměnila. Zítra mám zas pátek,4. týden, kdy má být už pauza. Zítra tedy odlepím a za týden zas v pátek nalepim novou..?? 8o

Reakce:
Kelsey
Hvězda diskuse 44903 příspěvků 27.09.18 22:46

Tri naplasti po sobe (ja vzdy v nedeli ve 20h. lepim) a jeden tyden pauza nejlepis, dostavi se MS. A dalsi tyden (tvuj zvoleny den a hodina lepeni), tak lepis. Ty lepis tri patky po sobe a jeden vynechas a lepis dalsi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 22:47
@Kelsey píše:
Tri naplasti po sobe (ja vzdy v nedeli ve 20h. lepim) a jeden tyden pauza nejlepis, dostavi se MS. A dalsi tyden (tvuj zvoleny den a hodina lepeni), tak lepis.

Supr. Díky. Ale nejpozději zas v ten pátek ne? 8o

Kelsey
Hvězda diskuse 44903 příspěvků 27.09.18 22:49
@Anonymní píše:
Supr. Díky. Ale nejpozději zas v ten pátek ne? 8o

Ano, ty budes lepit vzdy v patek.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 21:20
ahojky

Když už tu vidím diskuzi ohledně evry, mám také dotaz. Funguje náplast ihned po nalepení? lepím vždy v pondělí ráno. Tento týden jsem si nalepila náplast někdy v 5 hodin a kolem sedmé sme měli s přítelem sex :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 01:08
@Kelsey píše:
Ano, ty budes lepit vzdy v patek.

Kolo, super díky. :) Ale během té týdenní pauzy není problém to třeba z pátku posunout na čtvrtek ne, pokud správně chápu prib. Leták. :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >