Máte zkušenost s touto antikoncepcí Feminegi 0,03mg/3mg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bííí
Kecalka 270 příspěvků 08.10.18 20:02
Feminegi 0,03mg/3mg

Zdravim holky/zeny,
Nemate nekdo zkusenost a touto antikoncepci? Dnes mi ji doktor predepsal, cekam na menzes a zacnu s uzivanim. Jen mi kladl na srdce, abych si prekontrolovala, ze je to skutecne Feminegi 3/3, pry je lepsi a (jak jsem skemrala) pry po ni nepriberu, coz by se mi u 2/3 mohlo stat. :lol: Nenasla jsem temer zadne diskuze, takze budu rada za zkusenosti. Pred porodem jsem brala Jeanine, pry by mi ale tahle mela sedet jeste lepe, jak pravil studovany. :D

Reakce:

Aikaterine
Nováček 3 příspěvky 16.10.18 20:57
2/3

Ahoj, ja beriem tú druhú kombináciu dva týždne a okrem bolenia hlavy zatiaľ žijem :D tiež mi povedal doktor že mi dá niečo aby som už nepriberala ako z náplastí Evra :D tak mi nenaháňaj bubáky :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >