Essiac extract

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sosinka25
Kecalka 226 příspěvků 12.12.16 20:24
Essiac extract

Ahojte holky prosím Vás nutně by jsem potřebovala pomoct :( tchán má rakovinu nechci to nějak rozebírat ale potřebovala by jsem jestli někdo s Vás neobjednaval někde tyhle kapky :( nemůžu to nikde na stránkách v ČR najít. Moc Vám děkuji za pomoc

Reakce:
jenice8
Povídálka 43 příspěvků 28.12.18 16:33
Essiac dotaz

@Sosinka25 ahoj, mam stejny problem jako ty,akorat je to jeste blizsi vztah..prosim muzes mi napsat,jestli jste ty kapky nebo caj uzivali a pripadne s jakym ucinkem? Dekuji moc

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Hofmann z Mostu!: Chanov už není divočina, komparz je tam snadnější

Kdyby dal na svoji matku, je z něj lékař a možná dokonce dobrý, protože má... číst dále >

První fotka po prohlášení za mrtvého: Karel Gott jede na výlet a vypadá skvěle!

Karel Gott nejenže není v péči lékařů, jak se o něm tvrdilo, ani není po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >