ETA Harmony

finida
30.12.09 20:12

ETA Harmony

Dobrej, mám dotaz. Dostali jsme k vánocům pekárnu ETA Harmony a když jí zapnu, tak trvá 20 minut, než začne michát těsto. Je to normální? aA druhá otázka, chleba je na povrchu stále jakoby nedopečenej má takovou bílou kurku , ale jen ze shora. Mám ho tam ještě nechat na to přihžívání? Diky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

finida
30.12.09 20:45

Tak se omlouvám už jsem se tu vše dočetla!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
850
30.12.09 20:46

Těch 20 min je OK, pekárna nahřívá suroviny na stejnou teplotu. My ji skoro reklamovali, že je vadná :roll:
Světlou vrchní kůrku máme taky a nikdy mě nenapadlo to řešit, ale já mám radši světlý chleba, takže to spíš vyhovuje.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7566
8.1.11 13:24

Nevíte někdo, proč jsou u této pekárny dvoje háky ?
K čemu se využijí ty menší a k čemu větší ?

Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9195
8.1.11 14:14

Není to na menší a větší množství mouky? I když já mám jen jedny a stačí to :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.11 16:55
Lenka512 píše:
Nevíte někdo, proč jsou u této pekárny dvoje háky ?
K čemu se využijí ty menší a k čemu větší ?Děkuji.

to že dvacet minut nic nedělá, je opravdu v pořádku - nahřívá suroviny.¨
Dva háky jsou super, pokud by jste dali pečení poloviční dávky, bude míchat pouze jeden hnětač, ale nedávejte to na poloviční program ikdyž je málo mouky, je to na prd, když se točí jeden hnětač.
Pokud má chleba bílou kůrku. tak před zapnutím programu nastavte vyšší stupeň tmavosti kůrky. Všechno je uvedeno v návodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.11 15:16

Také mám tuto pekárnu, peče dobře, jen netuším, jak nastavit dopečení chleba. V případě, že dojede program, tak se nedá zapnout pečení, dokud pekárna nevychladne. Jak tedy nastavit o 10 minut delší pečení?
Předem děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama