Exém batole dieta, speciální mléko atd.

3952
5.7.20 11:01

Exém batole dieta , speciální mělko atd

Ahoj, mému prckovi se zhruba od roka začala dělat vyrážka. Nejdřív to byla jenom jemnonka krupička na litkach, jako husí kůže, ale postupně pomalu se mu to zhoršilo a teď v 18 m prohlídce jsem to řešila a zda se to jako ekzém. Syn papa všechno. Stále dost pije batolecí mléko. Hlavně v noci. Bylo nám doporučeno vyvarovat se dráždivých potravin. Což se snažíme, ale moc se to nelepší. Dostala jsem recept na speciální mléko Nutrilon allergy care. Toto mléko jsme zkoušeli už synovych čtyřech měsících a bylo mu potom hrozně blbě. Přemýšlela jsem že bychom spíše zkusili Sunar allergy care.

Máte prosím někdo zkušenost s tímto problémem? Co vám pomohlo? Jak probíhá ta dieta? začali jste dávat stravu nějak jednoduše a postupně přidávali potraviny nebo naopak ubírat? Blbé je že mu rostou stoličky a špičáky a moc toho jíst nechce :? Jsem ráda že sní alespoň něco, třeba teď maliny. Taky jsem se chtěla zeptat jaký krém na opalování pro atopické děti se používá? Děkuji za tipy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1381
5.7.20 11:13

Tak jestli toho teď moc nesní kvůli zubům, tak bych spíš zkoušela potraviny přidávat.
Ten Sunar můžeš klidně zkusit, každému dítěti sedí jiné mléko.
Opalovák doporučuji Ladival.
Dáváte nějaká probiotika? Ty taky můžou pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8594
5.7.20 11:40

U ekzému je to těžké. Já ho mám v těžší formě celý život, synovi(2,5r),se před půl rokem udělal také. Každého ekzematika dráždí něco jiného a je potřeba to zkoušet vylučovací metodou. Prostě zkoušet vysazovat jednotlivé potraviny a čekat na reakci. Je to běh na dlouhou trať. Já na sebe i syna třeba používám opalovák od Dermacolu pro děti a nic nám nedělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.7.20 12:37

Skočte na kožní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3952
5.7.20 13:51

@Aduš8 můžu se zeptat jak při té vylučovací metodě. Jak dlouho mám čekat na efekt? Když třeba vysadím čerstvé jablko Tak za jak dlouho si můžu říct že to není tím jablkem? Díky :kytka: u nás v rodině Neznám nikoho kdo by měl takový problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3952
5.7.20 13:52

@kavenka probiotika nedáváme ale myslím že to je dobrý tip děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1195
5.7.20 14:04

Já bych taky dávala probiotika. A používám olej do koupele a krém od la roche posay a ekzém je pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama