Existují odpružené golfky ?

227
19.12.20 08:50

existují odpružené golfky ?

Ahoj hoky, předem děkuji za vaší zkušenost a doporučení. Koukám se po skladném kočárku, který budu mít neustále v autě - když jedu k lékaři, do města atd. Potřebuji aby měl:

• spojenou rukojeť
  • na kostkách z dítěte nevytřásl duši
  • šel do úplného lehu
  • měl dlouhou stříšku

Existují takové lepší golfky? Bydlím na vesnici, mám kočárek Thule a Roan, ale nejsou extra skladný a pořád je umývat mě také nebaví… Děkuji Vám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1352
19.12.20 09:04

V aute vozim Britax B-Agile.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5231
19.12.20 09:18

Valco snap sport, má nafukovací kola, delší stříška, lehky, skladný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6664
19.12.20 09:23

Sice to nejsou golfky, ale Easywalker QTRO je docela skladný sporťák, co by vyhovoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
19.12.20 10:04

Valco, v podstatě jakýkoliv, kromě toho jednoho, co má kolebkove sezeni. Lehký, skladny, kostky zvládá, střecha dlouhá, do lehu jde. Za mě geniální kočár. Když se nám rozbil, hodně dlouho jsem vybírala jiný a nakonec koupila opět Valco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4196
19.12.20 10:08

Vše, co píšeš, splňuje Valco snap. A bonus - je to buď nejlehčí nebo jeden z nejlehčích kočárků. Určitě si připlať za nafukovací kola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1750
19.12.20 10:29

@Bebepe my máme Baby design Mini, právě kvůli spojené rukojeti. Jde do lehu a má i prodlužovací stříšku. U obchoďákoveho kočárku bych zbytečně do nafukovaček nešla, zvyšují váhu a kolikrát se hodí ten kočár vynést po schodech než čekat na výtah. A taky je fajn, že je úzký, projede i kolem např. věšáků s oblečením. Jasně, je tvrdý, ale nám přišel jako fajn kompromis (brali jsme ho i do letadla).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat