Fejková stavebnice Bela x Lego?

583
30.5.17 09:00

Fejková stavebnice Bela x Lego ?

Máte někdo prosím zkušenost s napodobeninou Lega, stavebnicí, která se jmenuje Bela? Syn našel konečně zálibu ve skládání kostek, úplně přeskočil Duplo, kterého máme hromadu, a začalo se mu líbit Lego. Ale bohužel pouze monotematické, se Scooby Doo. Všude se víceméně doprodává za horentní sumy, které si bohužel v současné době nemůžeme dovolit, protože je druhé mimčo na cestě. Pořád sleduji bazary, jednu mini sadu se mi podařilo ukořistit, ale jinak nikde nic. Ale viděla jsem prodávat napodobeniny z Číny za poloviční sumy, které jsou pro nás přijatelnější. Ale mám špatnou zkušenost s „legem o vietnamců“, syn hrozně chtěl nějakou mini sadu a po otevření tam chybělo pár dílků, takže to bylo nesestavitelné, navíc ty dílky bylo docela náročné k sobě nacpat i pro dospělého, ještě ten den jsme to vyhodili do koše. Nerada bych, aby to dopadlo stejně i s touto napodobeninou, proto mě zajímá, jestli někdo nemá zkušenosti. Ano, normálně fejky nesnáším, ale zrovna jsme v situaci, kdy si to fakt nemůžeme dovolit :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.5.17 09:52

@bibi2233 Bála bych se. Žádná napodobenina nebude tak kvalitní - riskla bych max. MegaBloks.

Kup mu nějakou tu základní sadu s návodama, třeba ho to taky chytne. Holt asi nastal čas, aby pochopil, že nemůže mít vždy všechno, co chce - a když stavebnice nejsou, tak nejsou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13075
30.5.17 09:59

Syn je lego maniak, takže občas koupíme originál a jindy to zase beru na aliexpressu. Čtu recenze a zatím vždy spokojenost. Nic nechybělo, vše šlo krásně složit a za třetinovou cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama