Felinoterapie - léčba kočkou, darování koťátka

Alisa25
13.7.13 08:57

Felinoterapie - léčba kočkou

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Mám k dispozici bílé koťátko, které nikdo nechce. Není přímo naše nabízela mi ho teta, ale já už mám svého kocourka Kariho a o 3 roky staršího kocourka, v kombinaci s naším pejskem by to pro nové koťátko byl spíše stres. Někde jsem četla, že existují centra felinoterapie kde pomocí kontaktu s kočkou pomáhají třeba starým lidem, autistům, dětem s lehkou mozkovou disfunkcí. Zajímalo by mě tedy jestli je možnost koťátko těmto organizacím pro tento účel darovat, případně kde najít nějaký odkaz na podobné organizace. Díky mockrát za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

nepř. G12
13.7.13 09:03
@Alisa25 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Mám k dispozici bílé koťátko, které nikdo nechce. Není přímo naše nabízela mi ho teta, ale já už mám svého kocourka Kariho a o 3 roky staršího kocourka, v kombinaci s naším pejskem by to pro nové koťátko byl spíše stres. Někde jsem četla, že existují centra felinoterapie kde pomocí kontaktu s kočkou pomáhají třeba starým lidem, autistům, dětem s lehkou mozkovou disfunkcí. Zajímalo by mě tedy jestli je možnost koťátko těmto organizacím pro tento účel darovat, případně kde najít nějaký odkaz na podobné organizace. Díky mockrát za radu.

Zeptám se známé, ale koček je na každém rohu 100, i v útulcích, takže to moc reálně nevidím :-(

• Nahlásit
  • Citovat
24456
13.7.13 09:10

A tam si spíše budou vybírat už odrostlé kočky - podle povahy.
Koťat je všude milion, snad ho udáte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2478
13.7.13 11:37

Ahoj, zkus tohle http://www.kocicinadeje.cz/ jsou i na fb, je to takový kočičí útulek na různých místech v republice, sama jsem tam loni vezla opuštěnou kočičku a za chvíli už frčela k novým páníčkům… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
13.7.13 11:41

Ja taky vrele doporucuju Kocici nadeji. Jsou tam uzasne zeny, skvele se staraji o kocky a i maji v peci pejsky… Snazime se je podporovat, protoze takovych je potreba vic. Drzim palce, at najde brzo domov.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23031
28.12.13 11:23

Ahoj, na tu felinoterapii se chystam se svym kocourem, alespon budu mit o materske zabavu:D budu dochazet do domovu pro seniory a hospice:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama