Fenka neudrží moč

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.1.22 11:33

Fenka neudrží moč

Zdravím potřebuji poradit se skoro 2 letou fenkou Jorkšírského teriéra. Má normálně pravidelně granule, přidávám jí občas lososový olej+vitamíny. K vodě má samozřejmě přístup furt, s ničím nikdy netrpěla ani ji nic netrápí, žádné změny doma nejsou, venčíme ji několikrát denne, naposledy kolem 22:30 a pak kolem 6 ráno. A ona prostě mezi tím rozmezí od 22 do 6 rána nevydrží a je ráno jednoduše nachcaný, nasraný všude i tak. Vždy když jsme měli psa, tak normálně to noční období do rána vydržel. Samozřejmě odměňuji, když vykoná potřebu venku. Ještě bych zašla k veterináři. Ale nemáte s tímto zkušenosti? Jak na to :)?
PS: nehárá.

Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54797
7.1.22 11:49
@Anonymní píše:
Zdravím potřebuji poradit se skoro 2 letou fenkou Jorkšírského teriéra. Má normálně pravidelně granule, přidávám jí občas lososový olej+vitamíny. K vodě má samozřejmě přístup furt, s ničím nikdy netrpěla ani ji nic netrápí, žádné změny doma nejsou, venčíme ji několikrát denne, naposledy kolem 22:30 a pak kolem 6 ráno. A ona prostě mezi tím rozmezí od 22 do 6 rána nevydrží a je ráno jednoduše nachcaný, nasraný všude i tak. Vždy když jsme měli psa, tak normálně to noční období do rána vydržel. Samozřejmě odměňuji, když vykoná potřebu venku. Ještě bych zašla k veterináři. Ale nemáte s tímto zkušenosti? Jak na to :)?
PS: nehárá.Děkuji

a to je náhlá změna nebo od štěněte. já dneska tahala 9m štěně z postele v 11 ráno at se jde vyčůrat :lol:. jak často se venčí, kdy žere naposled a snad nemá doma podložku :? pokud je to náhlá změna tak veterinář jestli je zdravá. jak často žere a kolik. jasné u lidi štěněte je to průtoků ale v určitém věku už v noci pes nekadí a časem ani nečůrá ;) někdy stačí změnit čas krmení nebo vyměnit značku, po nějakých granulích ten pes prostě nevydrží a naopak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
7.1.22 12:00

To měla odjakživa? Nechala bych jí vyšetřit u veterináře, napadá mě třeba na diabetes, cushnigův syndrom, ledviny a tak. Čímž by se případně objasnilo pomočování. Ovšem domácí defekace, tam mě nic moc nenapadá. Většinou jde spíš o poruchu chování nebo stres z odloučení, což by ovšem neomlouvalo situaci, kdy jste všichni doma a spíte.
Proberte s veterinářem i množství a frekvenci krmení (třeba vám poradí omezit to večer) a pokud na nic nepřijdete, tak máte asi doma čuně :D Což u jorkšírů není zrovna vzácnost.
V tom případě bych doporučila dohlídnout, aby se při posledním nočním venčení skutečně vyprázdnila a pak na noc (ač se na mě všici sesypou) dát do zavíracího pelechu (na který jí postupně naučíte, že tam bude chodit dobrovolně). Ráno v těch 6 vytáhnout a hned ven, aby to nevysypala doma, než se oblečete…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat