Dovolená all inclusive - first nebo last minute?

claire2007
28.1.10 14:11

first nebo last minute

Hezký den,
rádi bychom jeli letos na dovolenou do zahraničí, poprvé s naší malou, která má 2 roky. Rádi bychom hotel s all inclusive určený pro rodiny s dětmi, nejspíš někde v Řecku (např. kréta). Je lepší zakoupit zájezd teď v lednu, kdy jsou nějaké ty akce za včasný nákup, nebo raději počkat na last minute ? Budou levnější ? Co myslíte ?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9454
28.1.10 14:13

ahoj…my nakupujeme vzdy last minute…je to levne…a hlavne dopredu nikdy nevis co bude…napr. bude mala nemocna a pak prijdete o penize kdyz uz z ledna budete mit zajezd koupeny!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55662
28.1.10 14:23

Taky jsem pro „lastík“,kor s malou
dají se vybrat moc pěkné a za prima ceny :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
28.1.10 15:06

Ahoj, my s naším počtem jedině first minute. Hi, kdyby jsi se podívala na BC, tak tam radí zase všechny maminky ( i s jedním dítětem ) first, ono záleží, co je výhodnější. My máme v nabídce dítě zdarma a paní nám to počítala, kolik by nás to vyšlo, kdybychom to platili později, ale se slevou a nevyplatilo by se nám to. Jestli mi malou vezmou od září do školky, tak jí 14 dní před dovčou nebudu dávat do školky, abych eliminovala možný onemocnění :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8043
28.1.10 15:26

cenově first a last vychází cca na stejno, jde spíš o to, že ve first minutech můžeš vybírat ze všeho a najít si po čem toužíš, zatímco lasty jsou výprodej toho co lidi až tak nechtěj :wink: dobrý a žádaný hotely se do lastů většinou nedostanou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17714
28.1.10 17:14

dokud dcera nechodila do skoly jezdili jsme na last minut v zari nebo cervnu. Nikdy jsme nemeli spatny hotel - naopak. Last minute jsme si strihli i kdyz byly male 3 mesice. Ted jsme omezeni prazdninama, takze zakoupime First minute s pojistenim storna, pac behem prazdnin jsou last minuty casto vybrane…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
28.1.10 20:41

Ahoj, nám tedy dovolená pár let ted nehrozí, ale před mateřskou jsem dělala v ck, takže snad můžu poradit.
Klientům obecně jsme doporučovali spíše first minute. Máte velký výběr, můžete si vymýšlet požadavky na destinaci a hotely a máte velkou pravděpodobnost, že budou naplněny, protože je z čeho vybírat, slevy jsou u některých CK opravdu velké, někde až dvě děti zdarma…
Last minute už nejsou to co bývaly. Slevy tam nějaké jsou, ale z praxe vím, že v lastech se většinou objevovali ty samé hotely - čili ty, které nikdo nechtěl :mrgreen: Jasný, občas se najde skvost za málo peněz, když třeba někdo odřekne.. To je pak štěstí.
Pro dovolenou s dětmi, pokud si vyberete first minute, nezapomente na řádné pojištění proti stornu.

• Nahlásit
  • Citovat
737
4.1.14 17:42

Dá se sehnat last minute s dítětem zdarma?

Ahoj, chceme letět s malou v září k moři ( v té době jí bude 2,5 roku). First minute se s takhle malým dítětem bojím koupit, co kdyby třeba onemocněla atd… :nevim: Vždy jsme kupovali last minute, ale nevím zda by se pak dal sehnat last minute, kde je dítě zdarma? Když jsem koukala na podzim na zájezdy, tak to byla bída, většinou se platila aspoň letenka :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1675
4.1.14 17:49

@Monika24 vzdycky platis letenku, jen to nektere CK maji spocitane tak, ze je jakoby dite zdarma a cena za detskou letenku je kalkulovana v cene pobytu dosp. osoby.
Delala jsem v ck, vim jak to funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
872
7.3.15 09:40

Ahojky nechtěla jsem zakládat diskuzi, ale děvčátka zajímalo by mě když máme all inclusive (letíme úplně poprvé)stačí si vzít pouze oblečení a hyg. potřeby, že jo? A dotaz jaké máte zkušenosti s krétou? příjemná dovolená? Na co si tam třeba dát pozor nebo nějaké poznatky event.kam se zajet podívat a na co. prostě cokoli o cestě na krétu. :) :) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama