Foreo Luna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 14.11.17 18:25
Foreo Luna

Hezký podvečer,

nemáte, prosím, někdo zkušenost s Foreo Luna, případně s Foreo Luna II?

Děkuji za případné reakce.

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 14.11.17 18:45

Mam foreo luna mini. Mam ho rok a čtvrt a ještě jsem nemusela nabíjet. Nákupu nelituji.

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 14.11.17 18:47

@lachtanice86 moc děkuji za reakci. Já bych si ho ráda napsala do dopisu pro Ježíška a nevím který. Ta Luna II má 8 rychlostí a také je o víc než tisícovku dražší, Luna má jen dvě rychlosti. Myslíš, že těch 8 rychlostí je takové vylepšení, nebo to ani není potřeba, za ty prachy?
A používáš to každý den a vidíš zlepšení?

Xsenova
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 14.11.17 18:59

@XYZ1234 ja mam II a sú to vyhodené peniaze. Stačí ti ten lacnejší a s 2 rýchlostami a dokonca aj ten mini. Spraví to tú istú prácu, za menej peňazí. Ja ho používam rok a pol, som veľmi spokojná. Tiež som ešte nenabíjala. Používam na podbradok a lícne kosti hlavne - dobre sa tým redukuje nežiadúci tuk na tých miestach :D

lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 14.11.17 19:10

@XYZ1234 souhlasím s @Xsenova mám jen dvě rychlosti a bohate to stačí. Používám pravidelně a pleť se zlepšila.

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 14.11.17 20:15

@Xsenova @lachtanice86 moc Vám oběma děkuji. Já jsem si to myslela, že to nebude stát za ty prachy navíc, ale tak radši zjišťuji, co kdyby těch pár rychlostí bylo to něco navíc, co ze mě udělá hotovou princeznu :mrgreen:. Když ale neudělá, tak píšu Ježíškovi o ten menší, ještě jednou díky :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >