Foreo Luna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

XYZ1234
Kecalka 238 příspěvků 14.11.17 18:25
Foreo Luna

Hezký podvečer,

nemáte, prosím, někdo zkušenost s Foreo Luna, případně s Foreo Luna II?

Děkuji za případné reakce.

Reklama

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 14.11.17 18:45

Mam foreo luna mini. Mam ho rok a čtvrt a ještě jsem nemusela nabíjet. Nákupu nelituji.

XYZ1234
Kecalka 238 příspěvků 14.11.17 18:47

@lachtanice86 moc děkuji za reakci. Já bych si ho ráda napsala do dopisu pro Ježíška a nevím který. Ta Luna II má 8 rychlostí a také je o víc než tisícovku dražší, Luna má jen dvě rychlosti. Myslíš, že těch 8 rychlostí je takové vylepšení, nebo to ani není potřeba, za ty prachy?
A používáš to každý den a vidíš zlepšení?

Xsenova
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 14.11.17 18:59

@XYZ1234 ja mam II a sú to vyhodené peniaze. Stačí ti ten lacnejší a s 2 rýchlostami a dokonca aj ten mini. Spraví to tú istú prácu, za menej peňazí. Ja ho používam rok a pol, som veľmi spokojná. Tiež som ešte nenabíjala. Používam na podbradok a lícne kosti hlavne - dobre sa tým redukuje nežiadúci tuk na tých miestach :D

lachtanice86
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 14.11.17 19:10

@XYZ1234 souhlasím s @Xsenova mám jen dvě rychlosti a bohate to stačí. Používám pravidelně a pleť se zlepšila.

XYZ1234
Kecalka 238 příspěvků 14.11.17 20:15

@Xsenova @lachtanice86 moc Vám oběma děkuji. Já jsem si to myslela, že to nebude stát za ty prachy navíc, ale tak radši zjišťuji, co kdyby těch pár rychlostí bylo to něco navíc, co ze mě udělá hotovou princeznu :mrgreen:. Když ale neudělá, tak píšu Ježíškovi o ten menší, ještě jednou díky :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Sedm pomocníků, které byste měla mít v kabelce, když jste mimo domov

Dámská kabelka je opředena mnoha mýty. Je to všestranné úložiště s kapacitou... číst dále >

Nejlepší investicí v životě je vzdělání

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká investice přinese vašim dětem největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Koupelna bez teplé vody a všude zima. Mise pomohla tátovi s malým synem

Svého drogového období Julián (29) lituje. Jenže nezůstalo bez následků, ze... číst dále >

OBRAZEM: Sexy těla, prádlo i pád. Andílci se potkali v Číně

Letos andílci Victoria’s Secret roztáhli svá křídla v Šanghaji. Modelky... číst dále >

Reklama