Fotky ročních dětí

14.8.15 11:18

Fotky ročních dětí

Ahojte lidi, blíží se 1.narozeniny našeho synka a chtěli bychom udělat nějaké pěkné fotky, jen moc nemám inspiraci, jaké rekvizity, oblečky a tak použít… Budu ráda, když sem dáte třeba nějaké fotečky a budete tak inspirovat nás méně nápadité :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13550
14.8.15 11:23
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 11:25

Na google jsem se už dívala :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
14.8.15 11:31

@Sněženka25 jakoze ti sem daj maminy fotky svých deti? 8) to udela jedine blazen aby verejne vystavoval svy deti ;) koukni na stranky fotografu :pankac:

• Citovat
  • Upravit
13393
14.8.15 11:33
@JayLee píše:
@Sněženka25 jakoze ti sem daj maminy fotky svých deti? 8) to udela jedine blazen aby verejne vystavoval svy deti ;) koukni na stranky fotografu:

A tam vystavují co? Plastové figuríny? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
14.8.15 11:37
@Talitha píše:
A tam vystavují co? Plastové figuríny? :mrgreen:

tak ono je rozdil když si to da fotograf na svy stranky a nejaka mamina sem ;) od te doby co jsem nesla kolovat fotky sve dcery na netu na ruzbych strankach ve fotosouezich kam jsem ji nikdy neprihlasovala, tak svy dite nedavam nikam na net ani souhlas fotografum zverejnovat moje deti ;)ale každý podle svého ze? ;)

• Citovat
  • Upravit
14.8.15 11:39

@JayLee Proč by sem nedali fotky dětí? Jasně, někomu to vadí, ale jiní se zase rádi pochlubí pěknýma fotkama :-) Vždyť i na facebooku se každej chlubí a vidí to 500 přátel a třeba i přátelé přátel… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13393
14.8.15 11:41

@JayLee Ale samozřejmě. Své děti sem nedávám, nenechávám je dokonce fotit ani u profi fotografů, máme doma v pc pár klasických momentek.

Neber to ve zlém, prosím, pokukd by to sem někdo dal, učinil by tak dobrovolně, třeba i anonymně, anebo to třeba pošle do SZ. Stejně, jako to někdo dobrovolně nechá zveřejňovat u fotografa, ergo naprosto identická situace. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81671
14.8.15 11:44

@Sněženka25 pochybuji,že sem někdo dá fotky svých dětí. Nechme se překvapit. Inspiraci můžeš najít u fotografa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 11:48

@mojmira No uvidíme no… jako pár nápadů mám, ale to je taková klasika - s plyšákem, na tatře…ale chtěla byh něco originálnějšího :)

Jinak jestli by někdo chtěl poslat soukromě, tak klidně můžete a nebo obličej rozmazat :) a nebo třeba jen napište, jaké jste měli fota :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3390
14.8.15 11:50

:mavam: koukla bych na pinterest… ale ve výsledku je potřeba vybrat fotografa, který má podobný styl a nebo je schopný, aby z toho nebyl paskvil:
https://www.pinterest.com/search/pins/?…
:kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama