Funkční oblečení pro kojence

43
6.6.21 14:21

Funkční oblečení pro kojence

Dobrý den, prosím o tipy na značky oblečení, které dělají funkční oblečení na léto pro kojence. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1878
6.6.21 16:02

@Cecilia87 To by mě nenapadlo dávat funkční oblečení kojenci… Firma LittleAngel dělá různé věci s materiálem Outlast, třeba by mohli mít něco, co hledáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7766
6.6.21 16:08

Na co musí mít kojenec funkční oblečení? Stačí obyčejná bavlněná bodýčka, při horku jsou výborné staré dobré lněné košilky, odvětraný kočárek ve stínu, pod miminko plenu, na slunci pokrývku hlavy, při větříku přikrýt bavlněnou plenkou.

Copak to miminko sportuje nebo poleze po horách, kde se rychle mění počasí, aby mělo funkční oblečení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4167
6.6.21 16:09
@Cecilia87 píše:
Dobrý den, prosím o tipy na značky oblečení, které dělají funkční oblečení na léto pro kojence. Děkuji

Záleží na tom, jestli je to na cyklocross, na biatlon nebo na ferraty… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
918
6.6.21 16:52

Podívej se po letním merinu s příměsí bambusu, dělá je např. Crawler

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19756
6.6.21 19:18

@Cecilia87 jen to ne! 8o kojenec jen čistou bavlnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19756
6.6.21 19:19

Pokud chceš něco funkčního, kup merino podložku do kočárku třeba tuto…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19725
6.6.21 19:23

Tedy koukam na ty odpovedi a nestacim se divit. Vam se deti nepoti treba v autosedacce? V te musi byt lnena kosilka durch. @Cecilia87 Treba dupeto dela bambusove body, my mame tenoucke merino body od Reimy a take je bezvadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
6.6.21 20:24

@mado mám šikovné dítko a už umí chodit, běhat a i lézt po horách 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
6.6.21 20:36

@Alriga zvládne všechno :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1646
6.6.21 20:38

@Cuddy Asi tak, dokud jsem se neplacla pres kapsu a nekoupila body z merina, vozila jsem v autosedacce zpoceny a rvouci deti. Vyuzivala jsem je pak i pri turach po horach a tak. Mam Crawler a spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
6.6.21 20:39

@Káťa19 na oblečení merino nevidím nic špatného…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4610
6.6.21 20:40

Dámy, funkční oblečení není ani synonymum pro oblečení na provozování sportu, ani pro oblečení z umělotiny. Je to oblečení, které plní krom oděvní i nějakou jinou, specifickou funkci: že si pod tím představíte jen elastanový mundúr na kolo, za to zakladatelka nemůže. Např. do šátku nebo k vodě, ale ostatně i v parnu do kočáru nebo autosedačky, k nezaplacení.

Zakladatelko, na léto oblečení z letního merina nebo bambusu - merino dělá super Crawler, Zmatla, Jožánek, bambus třeba Joha. Abych vyvrátila mystifikaci z komentáře výše, merino i bambus jsou samozřejmě čistě přírodní materiály a k dětské pokožce šetrné a vhodné minimálně tak, jako je bavlna. Krom toho oboje odvádí pot, chladí, ale nestudí mokrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
6.6.21 20:46

@SlečnaDahlia děkuji za doporučení a vysvětlení pro komentující, na to asi nemám sílu 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
6.6.21 21:03

Nechápu to zděšení. Funkční oblečení přece hned neznamená umělotinu. Funkční oblečení jsem pro tříměsíčního kojence pořídila hned po první horské túře v bavlněných dupačkách :mrgreen: Máme kombinaci vlna+hedvábí, značka Cosilana. Také se ráda inspiruji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat