Kde koupit padnoucí šaty?

Anonymní
27.5.21 15:53

Kde koupit padnoucí šaty

Ahoj, za dva týdny budu mít státnice a sháním nějaké slušné oblečení. Jsem teď na RD, takže si vystačím s dzinami. Chtěla bych nějaké dobře padnoucí šaty do A buď s dlouhým rukávem nebo krátkým. Co se dívám třeba na about you, tak mi to přijdou takové hadry, které bych si na státnice fakt nebrala. Nemáte tip kde prodávají pěkné padnoucí šaty? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
266
27.5.21 16:04

Určitě Orsay, krásná ženská móda za fajn ceny :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15130
27.5.21 16:13
@Ojanka píše:

Hm, a mě v Orsay střihově sednou tak jedny šaty z 20 :-) A kvalitní věci, které nejsou otahané už na ramínku, se tam také dost špatně hledají. Byla jsem tam před týdnem a v celém obchodě bych si na zkoušení vybrala jedny jediné šaty.
Jinak ale moc neporadím. Poslední dobou to jde s kvalitou materiálů strašně dolů. Najít padnoucí a dobře ušitý kousek je skoro zázrak. Já mám hodně ráda šaty z Tatuum, ale letošní kolekce se mi moc nelíbí - loňská byla mnohem lepší. Ale oni mění každý týden zboží, takže by se tam možná dalo vybrat. Pak bych ještě doporučila Esprit, tam mají moc hezké věci a z kvalitních materiálů. Také hodě záleží na tom, jakou máš postavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.21 16:18
@nozu píše:
Hm, a mě v Orsay střihově sednou tak jedny šaty z 20 :-) A kvalitní věci, které nejsou otahané už na ramínku, se tam také dost špatně hledají. Byla jsem tam před týdnem a v celém obchodě bych si na zkoušení vybrala jedny jediné šaty.
Jinak ale moc neporadím. Poslední dobou to jde s kvalitou materiálů strašně dolů. Najít padnoucí a dobře ušitý kousek je skoro zázrak. Já mám hodně ráda šaty z Tatuum, ale letošní kolekce se mi moc nelíbí - loňská byla mnohem lepší. Ale oni mění každý týden zboží, takže by se tam možná dalo vybrat. Pak bych ještě doporučila Esprit, tam mají moc hezké věci a z kvalitních materiálů. Také hodě záleží na tom, jakou máš postavu.

Orsay mi právě moc nepadne. Mám postavu hrušku. Široké boky, úzký pas a prsa nic moc, asi c. 2. Ideálně něco ušít, ale na to není čas. Sedělo mi dřív ONLY, ale teď maji spíš sportovní než elegantní.

• Citovat
  • Nahlásit
266
27.5.21 16:20
@nozu píše:

Mně to tam tedy strihove sedí vždy, velikost mám 40, ale je pravda, že v obchodech nenakupuji, spíš z eshopu. Asi taky záleží na městě. Esprit má taky dobrý kousky, ale tam to zase většinou nesedí mně :lol: V Tatuum jsem snad nikdy nebyla, ale díky za tip, určitě se mrknu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15482
27.5.21 16:23

Souhlas, v dnešní době je to bída. Já mám docela dobrou zkušenot s Dorothy Perkins, mívají ji na zootu… Já bych zase stála o nějaká kvalitní trička, klidně likální, slow módu, ale ne za 5tis 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15482
27.5.21 16:24
@Ojanka píše:
Mně to tam tedy strihove sedí vždy, velikost mám 40, ale je pravda, že v obchodech nenakupuji, spíš z eshopu. Asi taky záleží na městě. Esprit má taky dobrý kousky, ale tam to zase většinou nesedí mně :lol: V Tatuum jsem snad nikdy nebyla, ale díky za tip, určitě se mrknu ;)

Tyjo, mám taky vel 40, poměrně zanskou postavu a Orsay mi nesedí vůbec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3733
27.5.21 16:26
@Ojanka píše:

Orsay ušlo tak před deseti patnácti lety. Teď tam prodávají neskutečné hadry pochybné kvality, ale to je teď skoro všude.
Zakladatelko, podívej se na stránky www.blankastraka.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.21 16:27
@Ba-stet píše:
Souhlas, v dnešní době je to bída. Já mám docela dobrou zkušenot s Dorothy Perkins, mívají ji na zootu… Já bych zase stála o nějaká kvalitní trička, klidně likální, slow módu, ale ne za 5tis 8)

Díky podívám se. Hledám i pak nějaké oblečení do práce. Chtěla bych takovou tu sportovní eleganci, nebo jak se tomu říká. Ale kvalita děs běs a nebo přesně jak píšeš tričko na 5tis. s to fakt nedám. Tak na státnice půjdu nahá a do práce pak budu chodit v teplakach :lol: už jsem zoufalá. Ještě ke všemu mě nebaví lítat po obchodech a zkoušet.

• Citovat
  • Nahlásit
8385
27.5.21 16:28

Nemáš v okolí nějaký butik? Já jsem teď u nás našla butik kam dováží italské hadříky a sehnala jsem hned 2 šaty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15130
27.5.21 16:28

@Ojanka tak to já mám standartní velikost 36, občas potřebuji 38, ale v Tatuum vždy 34 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15130
27.5.21 16:31

@Adrasteia co mi to děláš? Asi si budu muset rezervovat termín :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.21 16:31
@bublinek píše:
Nemáš v okolí nějaký butik? Já jsem teď u nás našla butik kam dováží italské hadříky a sehnala jsem hned 2 šaty

Asi tu někde něco bude, ale já to tak nesnáším. Kdybys mela nějaký tip na butik v Praze, myslím nějak cenově dostupný, budu ráda. Saty max do 3000,–

• Citovat
  • Nahlásit
8385
27.5.21 16:32
@Anonymní píše:
Asi tu někde něco bude, ale já to tak nesnáším. Kdybys mela nějaký tip na butik v Praze, myslím nějak cenově dostupný, budu ráda. Saty max do 3000,–

Tak to ne,. Ostrava :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.21 16:32
@Adrasteia píše:
Orsay ušlo tak před deseti patnácti lety. Teď tam prodávají neskutečné hadry pochybné kvality, ale to je teď skoro všude.
Zakladatelko, podívej se na stránky www.blankastraka.cz

Díky podívám se. Vypadá to velmi zajímavě. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat