Fusak Britax

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
efifka
Stálice 75 příspěvků 19.10.14 08:01
fusak britax

Ahoj :-) Nemáte někdo náhodou zkušenosti s originálním fusakem ke kočárku britax? Zvažuji, že ho koupím. Syn má 13 měsíců, nevím, jak moc ho ale ještě využijeme. Budu vděčná za každý postřeh. Díky :-)

http://www.britax.cz/…s-b-motion-3

Nejnovější recenze z kategorie Fusaky a doplňky ke kočárkům

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65101 příspěvků 19.10.14 09:31

@efifka Zkušenost nemám, ale podle obrázku se mi moc líbí :-) přijde mi praktické hlavně to zapínání, že je až do konce, to mi třeba děsně štvalo na emitexu, že bylo jen cca do poloviny. PS: kolik to stojí?

efifka
Stálice 75 příspěvků 19.10.14 11:02

@j.a.n.i1 1500 Kč nový :-)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65101 příspěvků 19.10.14 11:34

@efifka Tak do toho bych šla :-) Akorát ještě chce zkontrolovat, jak je měřeno těch 100cm, respektive kolik měří ta přední část, to je dost podstatné a málokdo to uvádí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >