Fusak na zimu

305
22.9.06 20:45

Fusak na zimu

Ahojky maminy,

chtěla jsem se poradit. :wink:
Malé bude v koncem října 1 rok a uvažuju o koupi fusaku. Líbí se mi ten od Emitexu Combi 3v1. Chtěla jsem se zeptat, zda se vyplatí ho vůbec kupovat pro tak " velké " dítě , když by už Kačka v zimě chodila. Vozili jste chodící děti v zimě ve fusaku? Určitě je to hloupý dotaz, ale zkušenosti nemám. :?
Díky,
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
22.9.06 22:01

Moje Adletka jezdila ve fusaku jeste ve dvou a pul letech. Vsak taky byla dlouha a mraziva zima. Minulou zimu jsme to zvladli i bez fusaku, ale nebylo to optimalni, tak jsem vyhecovala a Ade jsem fusak usila.
Ten od Emitexu mi prijde fajn :) A urcite ho vyuzijes na druhe mimi, ne?
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
22.9.06 22:06

Ahoj Lukino,
taky toto téma teď pořád řesím. Bruník bude mít v lednu rok a půl a taky nevím jestli budeme potřebovat ještě fusak (ještě po mě máme beránka) nebo ho můžeme půjčit sestřenici, která v lednu očekává miminko. Je mi totiž hloupé ji ho nejdřív půjčit a pak zjistím že fusak budeme potřebovat a budu ho chtit zpátky :-/
Tak nevím, co radíte maminky??? Je sice fakt že už bude krásně chodit (ted teprve začínáme) ale nevím nevím…teplo je teplo .-)))
Díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
22.9.06 22:33

Koksinelle, beran je bezvadny, ale spatne se cisti - takze bud ho pujc sestrenici a porid si praci fusak, nebo se da dat do nanozniku deka, nebo ho nepujcuj a davej malemu na nozky navleky. Ale sedicimu diteti je v kocarku zima.
Po:,–( se v zime na pul hodinky v parku na lavicku a uvidis.
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1308
22.9.06 22:43

Ahoj holky,

jojo, je těžké vědět předem jaká bude zima a zda bude fusak zapotřebí. Ale napíšu vám, jak na to koukám já…
Aleškovi je 17m, takže přes zimu mu potáhne na 2 roky. Venku lítá a lítal jako čamrda už před rokem. Ale fusak určitě potřebovat do kočárku budeme - i sporťák přes zimu. A proč - no protože Alešek dost často v kočárku ještě spí (a to by přes zimu bez fusaku nešlo). Hlídá ho babička i spolu s naším psem, se kterým se musí chodit ven, takže i ve sněhu, proto ten sporťák a proto i ten fusak - přeci jen je to mnohem praktičtější než balení do dek).
Nakonec jsem si vybrala Aesthetic - mají skvělé barvy, které krásně zkombinuji se sporťákem i golfkama. Má odepínací část na nohy, takže když bude mít Aleš špinavé botky, tak ty bude mít v té spodní části, která je celošusťáková a kterou pak krásně jen otřu hadrem. Tím, že je fusak celoodepínací, tak ho neušpiním, když do něj Aleše budu se špinavejma botama dávat… No a nakonec - bude mu v něm krásně teplo.

Záleží teda hlavně, zda a jak moc budete přes zimu pobývat venku a zda necháváte dítko v kočárku přes den spát..

Loni jsem měla Emitex Combi, ale prodala jsem ho spolu s kočárkem. Teď investuji do Aestheticu, protože není tak naducanej, je nepromokavej a bude tudíž sloužit i jako nánožník na Zappíka. A navíc ty barvy a kombinace - to prostě nemá konkurenci..

Takže tak od nás.. Třeba vám to pomůže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
22.9.06 22:48

:D :D ahojky holky, tak já mám fusak beránka ještě po mně :oops: a na zimu jsem ho měla i pro starší dceru a teď ho budu používat i pro v zimě 1,5 letého syna. Bez fusaku si to ani neumím představit, zkrátka nebude chodit ve sněhu, když zrovna pojede v kočáře, pokud bude chtít se procházet, tak vezmu sáňky :wink: Ahojky I.

• Nahlásit
  • Citovat
305
23.9.06 19:52

Moc děkuji za odpovědi :D
Je rozhodnuto, fusak koupím. S Kačkou chodím denně ven a přes zimu budu chtít taky, tak ho využiju :wink:
Lukina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
23.9.06 20:04

neda mi se nerejpnut
zuzicaku, nedokazu si predstavit jezdit v zime s golfkama ve snehu, natoz se zappkama!!!
8O :lol: :lol: 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
23.9.06 21:38

Taky dekuji za rady. Beranka si teda jeste nechame :-) Ikdyz ted uz vim,ze se to sestrenici nebude libit, protoze si na nej delala zalusk. Ale co,prece nenecham sve dite mrznout. Navic momentalne v kocarku taky jeste spi - uvidime co bude v zime - takze ho nejspis taky vyuzijeme. A ohledne spinavych bot to asi vyresim navlekama :-)
Jeste jednou diky. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3384
17.10.06 17:22

Ahojik holky,

tak se taky přidávám. Minulou zimu malá byla ještě v hluboké korbě a tak jsem měla fusak ještě po mě. A jelikož jsem ho dneska zkoušela do kočárku sporťáku a je nám krátkej tak budu kupovat novej. Akorat nevím zda jít do toho Emitexu ten 3v1.
No uvidím, ale určo malou nenechám bez fusaku jelikož mě ještě v kočárku spinká.

Papa Petra a Eli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
18.10.06 11:22

Zrovna taky řešim jestli kupovat fusak, malé budou v březnu 2. Loni jsme měli půjčený ale ten už je hrozně malý. Koukám po emitexu combi, ale přijde mi to dost peněz. Ale díky za diskusi, aspoň vím že fusak asi jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama