Galanterní sortiment

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.4.21 13:48

Galanterní sortiment

Holky nebo i kluci, vyznáte se v galanterním sortimentu? Uchatim se o brigádu v eshopu galanterie a popravdě mě docela zaskočila otázka majitele. Vyznam se zběžně, tak jako každý uživatel, které si musí něco zažít, přišít…
Ale nic víc. Docela mě překvapilo, že ač jde o e-shop, tak mi řekl, že ne

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43946
13.4.21 13:56

Asi si může vybírat. Řekla bych, že se vyznám, ale taky jen uživatelsky. Pán chce někoho, kdo třeba dokáže fundovaněji poradit. Dlouholetw šičky, vyučené v oboru :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 13:58

@Russet chápu. Mě zarazilo, že je to e-shop a prostě… Ne.

Neřeknu, kdyby to byla výroba, apod. To chápu. Ale zabalit, vybavit, poslat.

• Citovat
  • Nahlásit
43946
13.4.21 14:02
@Anonymní píše:
@Russet chápu. Mě zarazilo, že je to e-shop a prostě… Ne.Neřeknu, kdyby to byla výroba, apod. To chápu. Ale zabalit, vybavit, poslat.

Tak oni se na ten eshop třeba lidi obracejí s různými dotazy a bylo bylo dost neprofesionální zaměstnat někoho, kdo poradí od oka. Třeba se ti ještě ozve, když nenajde vhodnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43946
13.4.21 14:04

Jinak by mě to asi taky bavilo hrabat se v těch věcičkách. Návštěva galanterie je podobná návštěvě cukrárny ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3995
13.4.21 14:23

Ono se řekne, blbá galantetie. Ale jestli se na to zboží ten je shop specializuje, tak se nedivím, že chtějí člověka s hlubší znalostí.
Mám textilní průmku a ve zbožíznalectví jsme galanterii probírali skoro celý jeden školní rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4509
13.4.21 14:55

No já se teda nedivím vůbec. Samotné se mi stalo, ze jsem se v galanterie na něco chtěla zeptat, a rozuměla jsem tomu víc než paní, co tam pracovala. Dost mě to odradilo od další návštěvy. Asi majitel nechce zažít něco podobného a je to pochopitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24725
13.4.21 16:30

Asi je pro majitele jednodušší, když jde to zboží do skladu balit někdo, kdo ví, jak co vypadá… :nevim:
Pracovala jsem v galanterii (sice ta galanterie by část sortimentu, která nebyla úplně „moje“, ale zaskakovala jsem často) 4 roky a stejně se našli zákazníci, kteří chtěli něco, co jsem až tak neznala 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6419
13.4.21 22:56

Ano, mohu říct, že se v galanterii vyznám…na co se tě pan majitel ptal? Ono to není jen o balení balíků, musíš to zboží znát, nejlépe s ním i umět pracovat a hlavně fundovaně poradit zákazníkovi..ono to taková sranda fakt není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat