GS mamatest - duch?

Lentilka04
31.5.16 13:32

GS mamatest - duch?

Maminky, :think: stalo se některé z vás že jste měli slaboulinkou druhou čárku (ducha) na těhu testu a následně dostala menzes?? Test byl GS mamatest. Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5340
31.5.16 13:36

@Lentilka04 kamaradka zrovna tenhle měsíc, a duch byl růžový a viděla jsem ho i já :nevim: a za 4 dny dostala ms, mamatest už si nekoupí :mrgreen:
Jinak zkoušela ještě pak pepino a tam nic nebylo, takže počítala s tím, že je to fslesnak ;)
Zkus ještě jiný pro jistotu ;) držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9336
31.5.16 13:36

Ano, Mamatest prý v poslední době dělá duchy. I mně udělal (i když nevím, jestli to nebyl opravdový duch, jiný test jsem nezkoušela).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lentilka04
31.5.16 13:38

I přes ms zkusit?? Ráno se objevil duch a po par hod.se dostavila ms. :( Nebo zkusit az po ms?

• Nahlásit
  • Citovat
1228
31.5.16 13:57

Taky jsem to mela u mamatestu…a kdyby jen duch, ale normalni ruzova carka, kterou videl i muj manzel (a to je co rict) a tehotenstvim to nebylo, jen nekvalitnim testem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
396
31.5.16 14:11

Stalo, mamatest to dělá celkem „běžně“. Doporučuju jinou značku, nejlíp Dr. Max.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
974
31.5.16 14:23

Taky mi Mamatest vycházel s duchama a těhu nebylo. Nejlepší zkušenost mám s testem od Dr.Maxe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
31.5.16 14:34

Tak ja na mamatest nemůžu říct půl slova. Vždy v den očekávané ms se mi objevil duch a pokaždé jsem byla tehu. :) dělala jsem test asi miliónkrát a jindy mi ducha neukázal :nevim: Ale určitě jsou i vadnejsi kusy, jen se mi to nikdy nestalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
31.5.16 16:35

Tak za mě s mamatestem velká spokojenost ukázal mi vždy naprosto přesně u všech těhotenství u prvního těhotenství se mi stalo ze jsem měla ducha pak jsem to dostala a těhotná jsem už byla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lentilka04
31.5.16 18:22

@luciifer: I pres menzes jsi byla tehu? Jak jsi to poznala? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Lentilka04
31.5.16 18:26

Vždy byl prave přesný ten mamatest, u prvního tehu ukázal carku a byla jsem. Nedávno, kdyz jsem testovala, byl negativ a ms dorazila… Ted mi ale ukázal slabounkého ducha a ms přišla par hodin po testování. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.10.16 11:41

Obnovuji - včera a dnes jsem si ho dělala - negativní, což se mi k mým stavům nezdá. Nicméně jsem udělala jednu chybu v užívání HA, tak můžu být jen rozhozená. :nevim:
V pondělí ale koupím pro jistotu tedy jiný test, i když tu čtu, že jste je měly spíš falešně pozitivní než naopak. Má někdo zkušenost opačnou? Negativní test a přesto těhu? POdle MS bych byla teprve 3+3, což je asi i brzo na tetování nebo ne? :nevim:

Anonym kvůli rodibě, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.10.16 14:24

Mamatest dnes. Tyzden opozdena MS.Tak dufam ze nebude falosny ;)

• Nahlásit
  • Citovat
13599
1.10.16 14:31
@Anonymní píše:
Mamatest dnes. Tyzden opozdena MS.Tak dufam ze nebude falosny ;)

To nevypadá jako falešně pozitivní, zkus radši ještě jednou test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.10.16 15:03

Koukám jako blázen, já měla úplně jiný druh. Jen jakoby papírek, kterým se kontroluje moč třeba u pediatra. Už si nevzpomínám, je to dávno, na tento test se čůrá přímo, že? Já měla mamatest, který se ponořoval do skleničky s močí. Musím říct, že už včera mi ten papírek přišel divnej.

Obnovovatelka diskuze

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama