Hormonální antikoncepce a bolení v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 22:28
Ha a bolení v podbřišku

Ahoj,
měla bych na vás dotaz. Beru skoro rok antikoncepci Lindynette 20, víkend ke konci listopadu (cca24.) se mi stalo, že jsem zapomněla na prášek, měla styk a vzala druhý den odpoledne(asi po 19h). Ha beru +- 3,4hodinx přesně. Byla to tableta ke konci, už 2. blistru. Měla následovat pauza, kterou jsem udělala, ačkoli všude píšou, že mám začít hned s dalším blistrem.
Týden jsem měla MS a týden kdy jsem už brala nové balení si dávala pozor s kondomem a potom prerusovanym sexem.
Mezitím si udělala dva těhotenské testy, negativní…

Teď minulý víkend jsem dvakrát zvracela, ale neprikladala bych to těhotenství, ale spíše alkoholu ???? a teď mě asi 3dny bolí v podbřišku, někdy nalevo, nekdy v pravo, ale spíš na večer. Jsem dost přecitlivěla, vše mě rozčili a rozbreci. A mám nafouklé břicho jak kdybych v očekávání byla ???? Beru však už zase druhý blistr v řadě, tak nevím jestli to přikládat tomu, že bych normálně měla mít MS nebo ne ????
Test jsem si nedělala, zajímá mě co si o tom myslíte? Je možné, že by test předtím neukázal ještě těhotenství? Bojím se spíš nějaké cysty nebo slepaku.

Děkuji za jakékoli vlastní zkušenosti s ha a vynecháním prášku, nebo rady.

Reakce:
Teris195
Stálice 67 příspěvků 03.01.19 22:31

Pokud antikoncepce sedí jak má, užívá se, jak má, tak by jsi po jednom vynechání pilulky opravdu neměla otěhotnět a diskuzí na toto téma tu bylo od nového roku asi deset :roll:

Teris195

Pokud antikoncepce sedí jak má, užívá se, jak má, tak by jsi po jednom vynechání pilulky opravdu neměla otěhotnět a diskuzí na toto téma tu bylo od nového roku asi deset :roll:

Teris195

omlouvám se za duplicitu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 22:45

Vím, že těchto diskuzí tu je a bylo spoustu, nezalozila bych svou, kdybych se v nějaké z nich našla. Jinak děkuji za odpověď.
Jinak tam, kde jsou??? Měli být smajlici. :)

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 03.01.19 23:22
@Anonymní píše:
Vím, že těchto diskuzí tu je a bylo spoustu, nezalozila bych svou, kdybych se v nějaké z nich našla. Jinak děkuji za odpověď.
Jinak tam, kde jsou??? Měli být smajlici. :)

Spíš to budou ty dvě plata… Nebo cokoliv jiného. Těhotenství za tím hledat nemusíš. Z prvé ta antikoncepce s největší pravděpodobností fungovala dál a za druhé následovaly styky chráněné. A pokud se bojíš, že bys otěhotněla z toho sexu v den zapomnění… Tak takové diskuze tu jsou vážně už dvě za posledních pár dní. Jen tam šlo o atb, ale princip stejný.
Tak neplaš. ;)
A ten slepák.. To by se ti nestridaly strany si myslím. Prý to začíná okolo pupíku a přesouvá se doprava se zpožděním. Zkus si lehnout na záda, pokrčit nohy, stisknout a pustit. Hodně by to zabolelo. Ale taky myslím, že to je jiná bolest.
Cysta by snad nebyla žádná katastrofa. Nemám teda osobní zkušenost, ale co tu čtu, buď sama praskne nebo si poradí doktor nějakou injekcí? Nevím..
Ale hlasuju pro ta dvě plata. :palec:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 03.01.19 23:26

A jestli byly ty testy aspoň dva týdny po sexu, tak se na ně můžeš spolehnout. Ale to jsou vážně zase věci, na které lze snadno najít odpověď. Já nechci rejpat, ale když už se o tom začalo :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 08:36

Děkuji za odpověď

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >