Hormonální antikoncepce a preejakulát

7
24.1.21 15:29

HA a preejakulát

Ahoj, nedávno jsme měli s přítelem (oba 19 let) pohlavní styk. Byl docela krátký, ale bez kondomu s vyvrcholením mimo. Já beru HA. Ve velké míře se u něj ale vyskytuje preejakulát. Poslední ejakulaci měl asi 2 dny před naším stykem, a byl od té doby už asi 6× na WC. Je zde nějaká možnost že se v preejakulátu udržely nějaké spermie i po takové době a mohla bych být těhotná? Děkuji za každou odpověď.

Příspěvek upraven 25.01.21 v 17:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
338
24.1.21 15:32

Však bereš antikoncepci ne? Jste chránění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26362
24.1.21 15:32

Tak když bereš antikoncepci, k čemu by asi tak byla, kdyby tě nechránila před otěhotněním? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
24.1.21 15:33

A proč to řešíš, když bereš antikoncepci? Ta se bere proto, aby žena neotěhotněla i při nechráněným styku, natož z preejakulátu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1548
24.1.21 15:47

:zed: tak snad bereš antikoncepci, aby jste mohli mít i nechráněný sex :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 15:54

Nepanikař, bereš HA z důvodu abys neotěhotněla.

• Citovat
  • Nahlásit
7
24.1.21 15:56

Děkuju holky. Opravdu se bojím totiž. Ještě se. učí zeptat jestli vadí když jsem teď v pondělí začala nové platicko a každé ráno si to beru v 8:00 jenom v úterý a ve čtvrtek jsem to vzala někdy okolo 9:00 a 10:00 je to moc velká změna pravidelností? omlouvám se za hloupé dotazy ale tohle řeším fakt poprvé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
24.1.21 15:58
@igiil píše:
Děkuju holky. Opravdu se bojím totiž. Ještě se. učí zeptat jestli vadí když jsem teď v pondělí začala nové platicko a každé ráno si to beru v 8:00 jenom v úterý a ve čtvrtek jsem to vzala někdy okolo 9:00 a 10:00 je to moc velká změna pravidelností? omlouvám se za hloupé dotazy ale tohle řeším fakt poprvé.

Nene, myslím že dobrý. Když si zapomeneš vzít, do 12 hodin by to mělo být v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
24.1.21 15:58

@igiil příbalový leták máš, tak čti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2253
24.1.21 15:59
@Anonymní píše:
Nepanikař, bereš HA z důvodu abys neotěhotněla.

Proč anonym? 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
24.1.21 15:59

Sexuálně žít jsi začala až teď? Když říkáš, že HA bereš už dva a půl roku a nic podobného jsi neřešila. V tomto případě bych chápala, taky mi spoustu věcí nebylo jasných :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
24.1.21 16:00
@Rive píše:
Proč anonym? 8o :roll:

Asi se stydí že ví k čemu je antikoncepce :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 16:04
@igiil píše:

Brala jsem antikoncepci 7 let. Brala jsem ve všední dny v šest ráno, o víkendu třeba až v devět az jsem se probudila. Přítel se se do mě dělal pravidelně a těhotná ani jednou. Po vysazení těhotná prakticky na první dobrou.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat